Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs saját személyiségem?

Figyelt kérdés
Mindig ha pl meglátom hogy valakinek sötét haja lesz én is befestem de ahogy meglátok egy szőkét elbizonytalanodok magamban meg az identitásomban. De ez mindennel így van smink,öltözködés,viselkedés. Sokszor irigy vagyok olyanokra akikkel szívesen cserélnék mondjuk életet. Illetve vannak berögzült szokásaim amik azért vannak mert akkor érzem hogy valamennyire ember vagyok. Ti is szoktatok így érezni? Ha igen szerintetek mi állhat a háttérben?
2022. febr. 8. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet még keresed önmagad, ezért próbálgatsz új dolgokat. Vagy nem vagy elégedett magaddal, akkor ezen kell dolgozni, hogy elfogadd önmagad.
2022. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyire figyeltek rád oda a szüleid? Mennyire voltak jelen az életedben? Volt olyan, hogy úgy érezted, nem vagy jó gyerekük, alkalmazkodnod kell az elvárásaikhoz?
2022. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!