Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sovány alkatú vagyok...

Ha sovány alkatú vagyok (175cm,70-75kg), akkor meghízhatok még? Vmi jó tanács véletlen? 17/F

Figyelt kérdés
nagyon soványnak tartom magam, mikor mosolygok, akkoris tök üreges az arcomXD meg a karjaim is vékonyak (mondjuk az azért is lehet mert pár éve 3 hónapig intenzíven edzettem...) meg a hasam is. mostmár leálltam mindenféle edzéssel, de még mostsem akar a testem hízni:S lécci segítsetek ha tudtok
2009. aug. 2. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez azért nem olyan sovány, ekkora magassághoz pont normális. De ha mindenképp hízni akarsz, egyél sok kenyeret, tésztát, krumplit, igyál sok zsíros tejet! Ja és lehetőleg a késői órákban a legtöbbet.
2009. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
amit az első válaszoló írt az hülyeség, ahoz hogy hízz nem kell egyésségtelenül táplálkozni!
2009. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Táplálkozz egészségesen, és sportolj is, egyél sok fehérjét (husi:)) Na meg idővel úgy is megemberesedsz majd úgy kb 25 éves korodra :) Legyen meg a napi 3 főétkezés, és nassolgass is napi 3x gyümölcsöt, ilyesmit. :)
2009. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok, és nem hülyeség... én csak így tudtam magamra szedni pár kilót, mert amúgy nagyon sovány testalkatú vagyok. De ez segített. (Persze nem csak ezeket eszem, eszek sok húsfélét, zöldséget, gyümölcsöt is. De szénhidrát nélkül nem sikerül, higgyétek el, tapasztalat...)

19/L

2009. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is az egészséges kajázást javasolom és hogy kezdj el erősíteni, az izmosít és formál. De hízni ne akarj, mert még nincs kialakulva a tested, ami kb 25 éves koráig alakul mindenkinek. Viszont, azután már esély van a hízásra és nem mindegy, hogy már alapból túlsúllyal kezded el a hájasodást. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Amúgy szerintem sem vagy vékony, de az izmok mindenképp jól jöhetnek.
2009. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy hízhatsz!Én is állandóan vékony, sőtt gebe voltam, és szültem egy gyereket, és máris jó formában vagyok!Persze nem kell azért szülnöd, csak leírtam velem hogy volt!Egyél sok vitamint, és fehérjét!Rostban gazdag ételeket, és ha tudsz és szereted akkor házi tehén tejet!Nálunk jár tejfutár, s azt árul .Nagyon tápláló a tej, és egészséges is!És azért mert hízni szeretnél nem kell eltunyulni, nyugodtan edz hetente akár többször is!
2009. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő nem is tudna szülni. Merthogy fiú:)
2009. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, valahogy elsiklottam a korod, és a nemed fölött!!Akkor tényleg nem kell szülnöd!! :-)
2009. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, akk próbálgatok a késői órákban sokat enni (mégha nemis tudok majd tőle aludni:D)

és igen, valóban, nem fogok szülni!:D:D

2009. aug. 4. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!