Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan menjek oda hozzá és...

Hogyan menjek oda hozzá és mit mondjak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és depressziós és szociófóbiás vagyok. Jártam pszichológusnál és nem lettem jobban. Anya beszélt a helyi pappal és azt mondta beszélgessek vele. Mivel van asszem pszichológiai végzettsége. Felajánlotta és azt mondtam majd meglátom de soha sem jutott eszembe, hogy talán jót tenne. Egyébként a papot ismerem mert van hogy járok misére. Most mégis úgy érzem mindjárt megölöm magam. Már nem bírom. Holnap mise így úgy döntöttem oda megyek hozzá és megkérem hogy beszélgethessek vele.

Kérlek titeket írjátok meg, hogy mit mondjak neki. Mint írtam szociófóbiás vagyok, ezért nagyon félénk vagyok és nem nagyon merek senkihez odamenni.

Köszönöm aki elolvassa és tanácsot ad. Mint láthatjátok tanácstalan vagyok.



2022. febr. 12. 19:13
 1/4 anonim válasza:
64%
Paphoz pont ne menj, a többségük pedofil.
2022. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts 1-es. Mise után, mikor mindenki kifele megy a templomból menj oda hozzá, és szolítsd meg valami ilyesmi szöveggel: Tisztelendő úr, szeretnék beszélni önnel, tudna rám szánni egy pár percet. Ha azt mondja igen, akkor mondd el neki röviden, hogy mi a gond. Arra készülj fel, hogy nem fogja azt mondani ott rögtön, hogy azonnal meghallgat, de biztosan meg fogsz tudni vele beszélni egy "időpontot".
2022. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen a válaszod. Meg fogom próbálni..
2022. febr. 13. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Írtad, hogy jártál pszichológusnál, de nem segített. Esetleg ha van a közeledben több is, akkor érdemes felkeresni egy másikat. Amit még tudok javasolni, hogy klinikai szakpszichológust keressetek, azok jobban értik a dolgukat.
2022. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!