Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném hogy bántsanak, nem...

Szeretném hogy bántsanak, nem bírom ha szeretnek. Normális ez?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy igen, normális. Én ilyen vagyok, ideges leszek attól ha valaki szeret/kedves hozzám, ezért én mindenkivel bántóan viselkedek, mert a gyűlöletükre vágyom. (Sajnos nem mindig kapom meg) Azt szeretném ha bántanának lelkileg,testileg. Szeretném hogy megverjenek és élet-halál közt legyek.

2022. febr. 13. 03:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen nem normális, és ha te normálisnak érzed, komoly bajok vannak a toronyban. Pszichológus...
2022. febr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez gyenge volt..
2022. febr. 13. 03:40
 3/17 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
91%
Gondolom mazochista vagy.
2022. febr. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok mazochista
2022. febr. 13. 03:44
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Végülis a legjobb helyen vagy

Politika vagy vallás kategóriába kiírsz valamit (tényleg bármit), megkapod, amire vágysz...

Nem, egyáltalán nem normális dolog, minél előbb menj egy pszichológushoz

2022. febr. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
93%

Akkor te hogyan fogalmaznád meg? Aki azt szereti és azt élvezi, ha bántják, alázzák, az bizony mazochista.

"A mazochista olyan ember, aki élvezi ha megalázzák, fájdalmat okoznak neki vagy esetleg más olyan dolgot, amitől egy átlagos ember szenvedni szokott. Eredetileg erotikus, nemi élvezetet jelentett, de a hétköznapi szóhasználat során egyszerűen "szeret szenvedni" értelemben használják.


A mazochista lehet önkínzó, vagy élvezheti azt is, ha valaki más kínozza."


Ebben nem ismersz magadra?

2022. febr. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó, én azt hittem hogy erotikus értelemben mondtad, másképp de, az vagyok
2022. febr. 13. 04:29
 8/17 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Szerintem nem ez a normális állapot. Ha valamilyen trauma, gyerekkori testi vagy lelki bántalmazás áll a háttérben, vagy esetleg párkapcsolati tapasztalat miatt alakult ki, akkor szakember segíthet. Ha ilyen vagy, amióta az eszedet tudod, akkor problémás ennek a megoldása.
2022. febr. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Menj el egy dominához
2022. febr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, ez a dolog nemrég alakult ki mert hiányzik hogy bántsanak, ezt szoktam meg, gyerekkorom óta bántottak lelkileg és most már nem teszik. De hiányzik nekem ez. Mintha elvonási tüneteim lennének.
2022. febr. 13. 04:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!