Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég stresszes volt az elmúlt...

Elég stresszes volt az elmúlt 1 évem, emiatt volt pánik rohamom is meg kicsit szorongok. Többi alul?!

Figyelt kérdés

Holnapra meghivtak vendégsébe a barátnőm rokonai.

Csupa uj arc lesz ott, es mindel kell majd beszélgetnem..alapbol nem vagyok tul beszédes, illetve a legutobbi ilyen nagyobb eseményen tok rosszul voltam kivert a viz es enni sem tudtam egy falatot.

Szerintetek a 0.25mg-os.frontin segitene hogy ne feszengjek ebben az uj szamomra ismeretlen tarsasagban?

Mellekhatasai lehetnek e, illetve mennyi ido alatt hat, es mennyi ideig? Koszi elore is



#Frontin #0.25mg
2022. febr. 14. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Azt a gyógyszert nem ismerem, de én nem javaslok gyógyszert, inkább szedj magne B6-ot és/vagy magnéziumot. Emellett nyugtatóteát (levendula, kamilla legyen benne), még akár levendula illóolajat is próbálhatnál (halántékra, csuklóra vagy fül mögé csepegtetve egy cseppet). Emellett sok mély levegővétel (nem vicc, komolyan segít).
2022. febr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
A 0,25-ös frontin nem erős, ismerem, sok pánikbeteg alszik el ezzel (tapasztalat), úgyhogy ha nagyon muszáj, nyugodtan beveheted, de jobb lenne, ha felül tudnál kerekedni a pánikon, vagy inkább olyan gyógyszert vegyél be, ami természetes anyagokból áll. Igaza van az elsőnek, én magam is ajánlottam volna a teákat, kiegészítve citromfűvel (nekem beválik) és valóban jók az illatok is. Hogy mikor hat, azt nehéz megmondani, mert mások a tapasztalatok és az is lehet, hogy ami másnak hatásos, neked nem.
2022. febr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szembe ezzel és gyógyszer nélkül oldd meg, akár segítséggel, hosszútávra.
2022. febr. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!