Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok kimenni a lakásból a testem miatt?

Figyelt kérdés
Undorítóan kövér vagyok, nem tudok lefogyni, mióta egy gyógyszertől meghíztam. Szégyellem a testemet, takargatom, de így is érzem, hogy minden ruha szorít. Nem akarom, hogy mások így lássanak, rettegek kimenni az ajtón. Sportolok, de az nem ér semmit, a kalóriákat számolgattam, de kb. éhezéssel tudtam fogyni kevesebb, mint heti negyed kilót… Nem tudok mit kezdeni ezzel a testtel.
2022. febr. 14. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

#Maradj otthon

Győrffy Pali megmondta

2022. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem azt mondom, hogy fogadd el magad, de hidd el, masokat rohadtuk nem erdekli, hogy mennyi felesleg van rajtad, altalaban mindenki a sajat dolgaval foglalkozik, sietnek, dolgoznak, bujjak a mobilt. Most amugy is hodeg van, felveszel egy hosszabb teli kabatot, ami fenek ala er, es nem is latszik sok beloled.

Amugy erdemes orvoshoz fordulni, lehet hormonproblema (pl. pajzsmirigy) miatt nem tudsz konnyen fogyni.

2022. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
Más megoldás nincs, a fogyáshoz ki kell mozdulnod, nem elég csak az étrend, mozogni is kell, edzeni, tornázni.
2022. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Márpedig ha nem mégy ki a lakásból, csak még kövérebb leszel. Ezt sajnos tapasztalatból mondom. Én 38 éves nő vagyok. Amíg ez a Covid nem jött, egész formás alakom volt. Most kezdek csak újra lefogyni, igaz, a táplálkozásomon is változtattam. Egyél sok káposztát, paradicsomot, burgunyát és spenótot. Még a kamillatea is jó. Ezek hasmenést okoznak, de kiválóan fogyasztanak.
2022. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Burgunyát? Az valami egzotikus növény? Hasmenést, király! Így kell fogyni. Hol vegyek ilyet?
2022. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Hanytasd magad minden éves után
2022. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
* 5. Természetesen burgonyát akartam írni, csak melléütöttem. Lehet, hogy a hasmenés nem kellemes, de még mindig inkább azt választanám, mint a hánytatószert. De igazad van, 6, vannak, akik úgy tartják karcsún magukat.
2022. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!