Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak azzal az allando...

Mit csinaljak azzal az allando erzessel, hogy siman megolhetnem magam, senkit nem erdekelne, es csak magamert vallalok felelosseget, es valamiert megsem akarok eretvagni?

Figyelt kérdés
Minden eszkozom meglenne egy ongyilkossag kivitelezesehez, meg valogathatnek is a modszerek kozul, es a temetesem is megtervezhetnem, vegrendeletet is irhatnek. Megsem teszem, hanem probalom tenni a dolgomat, akkor is, ha tudom, hogy semmi ertelme, mert az elet tele van szivassal, es kozel sem biztos, hogy kevesebb a szivas, mint a jo dolog. Pszichologus nem segitett, csak arra jottem ra, hogy mennyire nem szeret senki es nem vagyok fontos senkinek, amitol meg rosszabbul lettem. Elegge elveszve erzem magam a vilagon, es neha elgondolkodom rajta, hogy megeri-e itt maradni. Megerne-e osszeszedni magam, remelve a jobb jovot, ha meg fiatal vagyok, eleg sok lehetoseggel, vagy inkabb hagyjam a francba, tengjek-lengjek a nem tortenik semmi es a sz*r dolog tortenik kozott? Meses "feltamadasom" mar nem lesz, mint valami isteni csodas onjelolt motivacios eloadoknak, legfeljebb igen sok energiat lapatolok valamibe, ami vegul nem sikerul, es meg rosszabbul fogom erezni magam. Megeri ez a halvany elni akaras? A legtobb ongyilkossagi kiserletes se nagyon orult annak, hogy tulelte, ahogy olvasom... Jobb nem lett, az meg nem elet, hogy annak orulunk, hogy meg nem rosszabb minden...
2021. ápr. 20. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod valamiért nem akarsz eretvágni, és azért van, mert nem akarsz meghalni igazán. Megéri összeszedni magad, mert ha nem fogod, akkor végig ilyen maradsz.

Miért nem tudott a pszichológus segîteni?

2021. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Jaj már megint egy depis picsogás itt a gyakorin. Unalmas már..

Menj el pszichiáterhez!

2021. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De hiaba vegetalok, attol meg nem fognak jo dolgok tortenni velem, minden csak problema es teher. Egyszeruen nem erzem jol magam az eletben, es nem nagyon tudom elhinni, hogy meg lehetek boldog.
2021. ápr. 20. 22:35
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Te meg menj el ebbol a kategoriabol akkor... Ilyen hozzaallasra szerintem senkinek nincs szuksege itt.
2021. ápr. 20. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem pszichológusra, hanem pszichiáterre lenne szükséged inkább.


Ha ez nem kamu kérdés, akkor nem is értem mit szeretnél, hogy a gyakoris válaszolók mondják meg neked hogy öld meg magad vagy sem?


Szedd össze magad és változtass az életeden!

2021. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
4, miért mennék? Van itt normális kérdező is.
2021. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megtettem, aztán megúsztam és utólag már bánom, minden xarsag ellenére van egy csomó jó dolog az életben, voltak azóta már jó pillanataim,meg még jobbak is.Meg persze nagyon rosszak is.

Valamiért engem pont ez húzott ki a legmélyebb lelki mínuszból és soha nem tenném meg újra.

2021. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichiáterhez, ne pszichológushoz
2021. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
#2,6 Nem vagy normális, jó hogy nem az öngyilkosságra biztatod... Valakinek segítségre van szüksége, erre még te is belerúgsz, undorító alak vagy.
2021. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
9,vagy pont hogy az téríti észhez, hogyha valaki megmondja neki, hogy ne picsogjon, hanem ideje magához térni, és tenni annak érdekében, hogy meggyógyuljon
2021. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!