Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Késői szüzesség miatt olyan...

Késői szüzesség miatt olyan szinten szorongok, hogy teljesen megbénít, dolgozni is alig tudok tőle. Pszichiáter tud valamit fel írni rá?

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok és még szűz. Ez a dolog annyira feszélyez, annyira szégyenlem, hogy kialakult tőle szép lassan egy súlyos szorongás is. Már nemhogy idegenekkel beszélgetni, ismerkedni, de szinte dolgozni sem tudok. Ettől egyre magányosabb vagyok és napról napra rosszabbul érzem magam.

Mindenképpen kéne valamilyen nyugtató vagy szorongásoldó, amitől fel tudnék szabadulni. Pszichiáter tud ilyet felírni? Vagy szexuálpszichológushoz kéne mennem?



2022. febr. 14. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Vagy prostihoz ha ennyire zavar a dolog.
2022. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Klinikai szakpszichológus kellene neked. Igaz ő gyógyszert nem fog felírni
2022. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Gondolod, hogy valaki fel fog ajánlkozni neked?

Egy kutyának, meg egy majomnak sikerült. Neked is fog, ha belevágsz.

2022. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Én először a prostit próbálnám ki. Egyszerűbb, mint gyógyszert szedni, a szüzességed elveszíted, eggyel kevesebb okod lesz a szorongásra és rá fogsz jönni, hogy a szex egyáltalán nem nagy dolog, kár ennyit pörögni rajta.

Persze ettől nem fogsz megtanulni csajozni, de ha kevésbé vagy görcsös, lehet, hogy sikeresebb leszel.

2022. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

#1

Ahhoz túl gyerek még, megvárta míg 27 éves korára belebetegszik abba, amit más egy péntek este letud pár perc alatt.


Hova küldenétek prostihoz, amikor rutintalanul úgy leblokkolna hogy a csaj sem tudna mit kezdeni a helyzettel, és mindkét fél részéről kínos lenne.

Nem k___a kell a tanuláshoz, hanem járni kellett volna szocializálódni mindegy hogy hova, egyedül, lényeg hogy valahol lenned kellett volna, és ha nincs gond a külsővel, akkor nem telt el volna ennyi idő.


Felírja neked orvos ezeket, de jobb nem lesz, olyan mint az ital, nyomod befelé szabadnapokon, utána megint mész dolgozni, és így telik az idő, de semmit nem léptél.



Neked egy türelmes valaki kéne, aki megtanít csajként, akció közbe ihatnál egy cent whisky-t is míg megy a cumi, úgy nem szoronganál.

29F

2022. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom magam sajnáltatni, nem várom, hogy bárki is ajánlkozzon, csak feltettem egy kérdést, mert már nem bírok ilyen szorongással élni kb.

Prosti jó ötletnek tűnhet, de komoly kapcsolatot szeretnék inkább, csak nem tudok ismerkedni a szorongás miatt.

2022. febr. 14. 20:04
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

És ha komoly kapcsolatot keresel akkor mi van?

Elmész prostihoz elveszteni a szűzességed elmúlik a szorongásod és máris kereshetsz komoly kapcsolatot...

Attól hogy egyszer prostizol utána még tudsz komoly kapcsolatot keresni, ez inkább csak ilyen mondva csinált kifogásnak tűnik.

Keress olyan prostit, aki direkt szüzeket is vállal.

2022. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Értem én, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, de a prostizás nem zárja ezt ki. Ha most hótt' görcsös vagy, abból nem lesz komoly kapcsolat sehogy sem. Ha egy kicsit ellazulsz, mert rájössz, hogy a szex nem is olyan nagy műsor, máris egy lépéssel közelebb kerülsz a célodhoz. Attól, hogy prostival veszíted el a szüzességedet, nem kötelező egy életre lehorgonyozni mellettük, lehet még komoly kapcsolatod. Legfeljebb nem azzal kezded az ismerkedést, hogy 27 évesen, prostival szexeltél először - ha majd pár hónap vagy egy év után szóba kerül a téma, mondasz valami hihető fedősztorit és meg is vagy. Nem fog utánajárni a leendő barátnőd, hogy tényleg 21 évesen, fesztiválon a lila hajú punk csaj volt-e az első.
2022. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

#7

Voltál már úgy valakivel hogy kifizetted amit akartál, és mentél a dolgodra? Egyszerűnek hangzik, de mégis kevesen csinálják, vajon miért?


Tapasztalatlan embernek, aki még az érzésekkel sem tud mit kezdeni, butaság az egész, olyan mint amikor úszni nem tud valaki, de ki kell verekednie magát a balaton közepéről.

2022. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
9. Nem értem mire célzol, szerintem egyáltalán nem kevesen vesztik el prostival...
2022. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!