Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Késői szüzesség miatt olyan...

Késői szüzesség miatt olyan szinten szorongok, hogy teljesen megbénít, dolgozni is alig tudok tőle. Pszichiáter tud valamit fel írni rá?

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok és még szűz. Ez a dolog annyira feszélyez, annyira szégyenlem, hogy kialakult tőle szép lassan egy súlyos szorongás is. Már nemhogy idegenekkel beszélgetni, ismerkedni, de szinte dolgozni sem tudok. Ettől egyre magányosabb vagyok és napról napra rosszabbul érzem magam.

Mindenképpen kéne valamilyen nyugtató vagy szorongásoldó, amitől fel tudnék szabadulni. Pszichiáter tud ilyet felírni? Vagy szexuálpszichológushoz kéne mennem?



2022. febr. 14. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Én közel 32 évesen is szűz vagyok, de nem érdekel. Nincs szükségem társaságra, így nem is keresem, de soha eszembe nem jutott azon szoorngani, hogy szűz vagyok. Csak azért ne veszitsd el prostival, mert hátha utána nem fogsz szoorngani. Rajtad kívül ki tudja, hogy szűz vagy? Sebki. Akkor meg? 14 évesen talán oké ezen szorongani, de 27 évesen már nem kéne.
2022. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
Keress egy kevésbé csinos csajt. Mivel nekik sajnos kevesebb a kérőjük, lehet szerencséd lesz. Ne rögtön kapcsolatot meg miegymást akarj. Az alapoktól kell mindent felépíteni.
2022. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Nagyjából egy korosztály vagyunk, hasonló lelki dolgokkal. Viszont már nem vagyok szűz, lány is vagyok, és nem rossz amúgy a külsőm, csak azért vagyok egyedül, mert nem merek/nincs kivel ismerkedni. Nem merek megbízni az emberekben, félek, hogy összetörnek. Mindegy, figyi, ha nem vetted fel a covid elleni xart, még akár az is lehet, hogy randizhatunk.. ha úgy alakul. Én is komoly kapcsolatot szeretnék, a szüzességed nem kizáró ok
2022. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen szorongással komoly kapcsolatot NE, kérlek!


Előbb tedd rendbe magad, és majd, utána, jó?

Exem szorongós volt, szűz, mikor összejöttünk, alacsony önbizalom... végülis annyi előnyöm származott belőle, hogy megtudjam, milyen férfivel NEM akarok soha többé összejönni.


A szex silány volt, de tanulni sem akart, elkönyvelte, hogy 10/7-szer nincs normális merevedése (vagy dühöngött rajta), emellett minden baja miatt engem bántott.


7 éve szakítottunk, azóta sincsen senkije - okkal.

2022. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem menj egy egy fizetős lányhoz, érzed jól magad, sokkal szebbnek látnád a világot utána és megjönne az önbizalmad, csak a saját gondolataiddal építesz magad köré ilyen szörnyű világot amiben így szenvedsz. De első lépésként tegyél rendet fejben, ha nem vagy elégedett a külsőddel akkor változtass rajta, (egy jó frizura, új stílus esetleg a ruhatárba) mindenféleképpen kezdj el rendszeresen mozogni ha nem teszed mert az is növeli az önbizalmat illetve a férfiegészséget megőrzi/fokozza. Ha már fejben rendet raktál, utána mehetsz egy lányhoz, amit ne muszájként fogj fel, ha nem mert vágysz a testi kapcsolatra mint minden egészséges ember, hidd el utána sokkal nyíltabb lennél az emberi kapcsolatokra az ellenkező nemmel. A kommunikációt pedig gyakorold úton útfélen amerre csak jársz, bevásárló központokban stb helyeken például milliló helyzet van ahol idegenekkel lehet beszélgetést kedvezményezni ha csak 1-2 mondat is, nem kell túl gondolni, apróságokra kell gondolni. De ne egyszerre akarj változtatni az életeden 1ről a 2re, szépen fokozatosan szedd össze magad! :) Remélem tudtam segíteni, ha szeretnél írj privátban, naponta általában felnézek az oldalra. 25/F
2022. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miujsàg kérdező? Vàltozott valami azóta?
2023. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!