Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, még nem volt barátnő...

Segítség, még nem volt barátnőm, és teljesen ki vagyok borulva most, úgy érzem jelenleg csak egy pszichológus vagy egy pszichiáter segíthetne, tud v-ki segíteni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és mint már írtam még soha életemben nem volt barátnőm, és úgy érzem hamarosan öngyilkosságot is képes lennék elkövetni, ha nem kapok segítséget. Pszichodokira sajnos nincs pénzem, létezik ingyenes kezelés?

Kérlek írjatok!



2015. márc. 4. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:
hahó, valaki :(
2015. márc. 4. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, menj el a háziorvoshoz és ő majd ad beutalót. Addig is hívd fel a lelki segély szolgálatot és beszélgess el velük, sokat segíthetnek.
2015. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, azt hiszem megtaláltam a lelkisegély telefonszámát (116-123), remélem ez az :) és akkor holnap vagy holnapután elmegyek a háziorvosomhoz
2015. márc. 4. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Harmincon jelentősen túl vagyok már és még nekem sem volt.

[link]

Itt is tudsz kérdezni, tanácsot kérni szakemberektől.

2015. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ide is írhatsz:

[link]

2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta elmagyarázta a pszichológus, hogy a 21 év az még nem életkor? Majd úgy 30 évesen gondolkozz el prostin, vagy egyéb megoldáson, de más is volt már a világon 21 évesen szűz és barátnőtlen.
2015. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!