Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor lesz már vége ennek az...

Mikor lesz már vége ennek az élethelyzetnek?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, még otthon lakom. Átlagos külsőm van, vékony magas szemüveges vagyok. Igazából a külsőm sem tetszik nekem. Egy gerincferdülés miatt görbe a hátam, a soványságom is aggaszt, amiről részben tehetek, de részben genetika. Egy szaros érettségim van, buta fejjel nem tanultam tovább. Munkahelyem mindig volt, de sajnos nem az a tipikus álommeló a mostani sem. Én szeretem igazság szerint, de a köztudatban egy lenézett munkakör. (nem szemetes vagyok) az zavar hogy még soha nem volt kapcsolatom. Se randi, se ismerkedés. Próbálok öltözködni is, és saját véleményem szerint nem vagyok bunkó inkább közvetlen és beszédes. Egyszerűen nulla önbizalmam van, tudom hogy úgysem találok olyat akinek kellenék úgy ahogy vagyok. Baráti kör nincsen kimondottan, vagy 2-3 korombeli haver van, mindnek kapcsolata van. Törődjek bele ebbe vagy változhat még?

Manapság hol és hogyan lehetne ismerkedni? Kritériumok nincsenek, inkább egy normális és el fogadó barátnőre vágyom


2022. febr. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni, instant segít az önbizalmadon és az önmegítéléseden. Talán ez a legjobb tanács, amit én adhatok.


Amúgy a legtöbb mai diploma nem sokat ér, már nem olyan a papír mint régen, úgyhogy ilyen tekintetben szerintem nem maradtál le semmiről.


Hol lehet ismerkedni? Hát az sajnos a Tinder leginkább, de ott a legtöbb lány olyan is.

2022. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Tindert felejtsd el. Besorol az algoritmus valahová a lista közepére, hanem vagy csúnya, de minden lány csak az első pártíz pasit nézi meg, mivel nekik az első 20 lájkjukból 19 match lesz. Csak akkor találkozik legalább néha valaki a profiloddal, ha a legdrágább fizetőssel nyomod. Borzadály a rendszer, régebben még lehetett normálisan ismerkedni neten, ha a férfi-női arány akkor is 1:100 volt. :D
2022. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, a lényegi válasz lemaradt: próbálj emberek közé bekerülni, bármi áron. Esetleg egy hobbid, vagy bármi kapcsán, hasonló érteklődésű emberek közt könnyű szert tenni barátra. Én is atomintrovertált vagyok, sosem volt senkim, és amikor bekerültem egy sportkörbe, barátaim is lettek, sőt két lány volt, aki szerelmes lett belém, pedig nem vagyok egy jó parti.


Az első ötlete is jó önbizalomnövelésnek.

2022. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az írásodból az jön le, hogy egy intelligens fiú vagy. Én a helyedben tanulnék valamit, ha nem is egyetemen, de mindig megéri fejleszteni az elménket. Ebből is hatalmas önbizalmat nyernél.

Hidd el a külső már egy annyira lényegtelen dolog, ha értékes belsővel rendelkezik az ember. Kezdj el sportolni, nem a tested miatt, egyszerű mentálhigiénia.

2022. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!