Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha visszafogom magam hogy ne...

Ha visszafogom magam hogy ne legyek öngyilkos mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Szóval már arra a szintre jutottam a depressziómmal hogy öngyilkos akarok lenni, viszont visszafogom magam, mert tudom hogy nem ez a helyes megoldás, ha sokáig így érzek, mi lesz a vége? Elmegy teljesen az eszem, nem fogom tudni hogy ki vagyok stb.? Kérlek ne adjátok tanácsokat, csak a kérdésre válaszoljatok.

2022. jan. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen szintű depresszió esetén szakember felkeresése a javasolt, akivel felgöngyölíted, hogy mi okozza a problémát.
2022. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én ugyanígy vagyok ezzel. És igen, kezdek egyre nemnormálisabb lenni, viszont igyekszem lefoglalni magamat, hátha pár év múlva csillapodik a dolog. Én mindig abban reménykedem, hogy könnyebb lesz. Tudom, hogy nem, de nem tudok mást tenni, mint bizakodni.
2022. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Pár éve én is ebben az állapotban voltam, napi szinten agyaltam az öngyilkosságon. De úgy voltam vele, hogy tisztelem magam annyira, hogy mielőtt megölöm magam megpróbálok orvosi segítséget kérni. Amikor elmondtam a tervem meg a gondolataim a pszichiáternek, akkor azt mondta, hogy ha nem kérek segítséget, akkor pár éven belül kinyírtam volna magam. Antidepresszánst szedek, jártam pszichoterápiára és segített.


Javaslom adjatok magatoknak egy utolsó esélyt azzal, hogy segítséget kértek!

2022. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
3# Én ezen már átestem. 5 évig jártam pszichológushoz, majd még 4 évig pszichiáterhez, de nem tudnak csodát művelni ők sem.
2022. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Együtt lehet élni vele. Pszichológus nem segít, sajnos egyedül vagyunk.
2022. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!