Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusoknak most aranybá...

Pszichológusoknak most aranybánya, hogy élőben tanulmányozhatják az elmebetegséget egy miniszterelnök jelölt esetében?

Figyelt kérdés

Ritkán látni ilyet. Élőben nyomon lehet követni egy szélsőséges, bomlott elme küzdelmét.


Ti követitek ?


2022. febr. 15. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem inkább már jó ideje egy jelenleg miniszterelnökként ténykedő embert tanulmányozhatnak...élőben! Remek alany...🤔👍
2022. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem szoktam OV hazugságait követni. Őt nem Magyarországon tanulmányozzák.
2022. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
a pszichológusok munkája nagyon fontos. sok ember szenved. ez a stressz kikészíti az emberek idegrendszerét. most épp orvosoknak hívják, de gyógyítók ők. le vannak terhelve így is. a választások előtt mindenki forrong-direkt összeugrasszák az embereket. és ez fájdalmas, nézni a sok embert, hogy szenvednek a politika miatt.én már abbahagytam a tévé,rádió stb. nézését hallgatását.majd lesz ahogy lesz.az én idegrendszeremnek csak a rock zene a gyógyítója.inkább magammal foglalkozok mint ezekkel a politikusoknak csúfolt buta kisgyerekek akik marakodnak a koncon.:D amúgy vicces ahogy osszák egymást, mint két kiskakas harcolnak :D nah ez viszont vicces :D
2022. febr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is lenne pszichológia kategória, ha nem vágnátok vissza. Viszont a helyzet lesújtó. Most valós időben tanulmányozhatjuk egy olyan ember viselkedését, akibe több elmekortani pszichózis húzódik meg egyszerre.


-elfelejti hány gyermeke van vagy nem tartja az egyiket a sajátjának és elfelejti, hogy ezt nem szokta elmondani másoknak


-hímsoviniszta, több elszólása is van erről


-rasszista, több elszólása is van erről


-fasiszta, kommunista beidegződései van és képviselni is akarja őket egyszerre


Sok más megbújik benne, ezek csak ízelitők

2022. febr. 21. 08:42
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ahha...S van ezekre valami videó, cikk, bármi, ami konkrétan ezeket az általad példaként hozott ténynek vélt dolgokat dokumentálja, alátámasztja? Vagy csak az m1-ig, illetve a "narancspropaganda" gyalázatos "összeollózott" ocsmányságáig látsz ??? Amúgy OV-ről mi a véleményed ilyen szempontból?
2022. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ez a kérdező egy phasz"


Eredeti hozzászólás:


"tegnap láttam egy kérdést, ahol az egyik válaszoló azt írta, hogy ez a kérdező egy phasza csávó."

2022. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!