Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy nő apja egy nőverő,...

Ha egy nő apja egy nőverő, agresszív valószínűleg borderline nárcisztikus szexista “ember”, akkor ténylegesen törvényszerű hogy az a nő csak ilyen férfiakkal lesz körülvéve?

Figyelt kérdés

Sajnos az anyámmal kezdődött, az apja egy undorító nőverő alkoholista állat volt. Majd az anyám hozzáment egy ugyanilyenhez.

Én már felnőtt vagyok és nem tudom összeszámolni hogy hány bunkó, undorító, szexista “férfivel” talakoztam már. Egyszerűen undorodom tőlük ezen a ponton és soha többe nem akarok férfit latni. Itt tartok.

Hol kellene ismerkednem ahol nincsenek pénzes férfiak? Mert azt már látom hogy a penz az ami a leginkább kiváltja belőlük ezt. Undort erzek. Sajnos sima munkás férfiakkal nem kerülök kapcsolatba, mert olyan helyeken fordulok meg, ahol nincsenek ilyen férfiak.(bár sokszor a szegény férfiak is ilyenek…) Az utcán/plázákban/nyaralason/éttermekben/munkahelyen pedig szinten csak gazdagok jönnek oda hozzam. Adjam fel és legyek inkább orokre egyedül?


2022. febr. 17. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt lehet kiírom inkább a kapcsolati topikba is
2022. febr. 17. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is ilyen volt apám + verekedős, állatkínzó is. A testvérem szintén.

Én egész jól meg tudom ítélni az embereket, nagy ívben kerülöm az ilyen tetveket.


Badoo, tinder oldalakon próbálkozz esetleg.

2022. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pénzes férfi. :D


Egyébként meg kamukérdésnek érzem több szempontból is. Ha mégsem, akkor sajnálom, hogy így történt, és nem, nem feltétlenül fogsz bevonzani ilyeneket.

2022. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Könyörgöm semmivel nem lehet jobban felb.szni itt mint ezzel a kamu kérdés dumával… duhbol, fájdalomtól kiirom ezt ide aztán jon a kamu kérdés… képzeld nekem az számít hogy végre egy ne nárcisztikus “férfivel”, talakozzak, aki nem képzeli magát Brad pittnek csak azért mert az apja a feneke ala rakott egy drága kocsit. Mert ilyenek jönnek. Úgy néz ki, mint kasza Tibi, de Brad pittnek kepzeli magát apuci pénze miatt. Ebből van elegem.

SEHOL nincs normális, magabiztos, es nem narci férfi. Sehol

2022. febr. 17. 23:08
 5/5 A kérdező kommentje:
2, en sajnos beleestem abba, hogy nem vettem észre egy ilyen narci nyomorek jellemét, mert elvakítottak a bokjai es most utólag undorodom magamtól hogy egyáltalán randizni elmentem vele meg beszéltem vele sokat telefonon… itt tartok
2022. febr. 17. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!