Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom. Mit tegyek? Öngyilk...

Hagyjukanevem kérdése:

Nem bírom. Mit tegyek? Öngyilkosságon gondolkozok.

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem.. 2 évesen elhagyott az igazi apám.. Egy olyan városban.. A szülővárosomban.. Ami 5 évvel később már 350km-re volt tőlem.. Nagyon hosszú lenne elmondani, hogy hogyan kerültem el attól a várostól.. Ahol a gazdag papám lakik aki nem hajlandó úgy segíteni nekünk.. Ha nem költözünk vissza.. Szóval ezt most nem mesélem el.. Anyum megismert egy embert.. Akit most apának hívok.. Lett egy féltestvérem.. És elköltöztünk.. Teltek az évek.. Míg ők is el nem váltak.. Anyumnak közben volt 4 pasija is.. Apának csak 3.. De ahogy apa most szakított 1 év után.. Úgy anyum is szakított az utolsó pasijával.. Engem sose szerettek igazán.. Én se nagyon őket.. Igazából nagyon senkit se.. Az elején utáltam a lányokat is.. Csak a foci érdekelt.. Ez ma már megváltozott.. És egy bonyolukt szerelmi élet után.. Lett egy nagyon jó párkapcsolatom.. Aminek most lett vége.. Most 2 helyen lakok ugye.. Anyumnál és apumnál.. De anyummal annyira összevesztem, hogy nem lakhatok már ott.. Apummal aznap.. Mikor szakítottam a barátnőmmel.. Összevesztem.. És ő is elakar küldeni.. Megutáltam mindenkit.. A testvérem.. A szüleim.. Barátaim nincsenek.. Csak 1.. És már barátnőm sincs.. Elegem van az életből.. És.. Annyi mindent tudnék m~g mondani.. Nagyon erős ember vagyok.. És nagyon küzdő személyiség.. De már nem bírom.. Focizok.. És tehetséges is vagyok.. Csapatkapitány voltam évekig.. De senki se támogat.. Szóval ebből se lesz semmi.. Jelenleg nem tudom, hogy mit csináljak.. De.. Nem bírom.. Köszi, hogy elolvastad..

2019. aug. 17. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hibáért.. Írni se tudok.. 🙂
2019. aug. 17. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, hogy így megvisel az élet...

Hidd el, hogy lesz jobb, sokkal jobb.

Most így érzel, de minden helyre jön!!!

Lesz egy csodálatos barátnőd! És a szüleiddel is megoldódik a helyzet.

Legyél erős!

Várd a jót!!

Ha segítség kell, akkor vannak lehetőséged:

[link]

2019. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️ De nincsenek nagyon öngyilkossági hajlamaim.. De ha sehova se tudok menni.. Mert mindenki utál.. A lány aki szeretett.. Elhagyott.. Pedig még mindig szeret csak valami elmúlt.. 😪 És.. Ezt találtam a probléma megoldására..
2019. aug. 17. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, pont az ilyen nehéz élethelyzetekre van kitalálva. Veszekedés során meg elhangozhat olyan, amit nem gondol az ember komolyan. Próbálj békülni a szüleiddel, könnyen lehet, hogy közel sem utálnak annyira, mint most gondolod.
2019. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet.. De már nem bírunk egymás mellett élni.. Annyira feltudnak idegesíteni..
2019. aug. 17. 22:56
 6/7 anonim válasza:
Én is nemrégen szakitottam a barátnőmmel anyámmal élek aki elviselhetetlen,ottankörül lehetek mint te,nekem is ilyen gondolataim vannak.Nemtudok igazábol tanácsot adni de gondoltam ha látod , hogy mást is szopat az élet akkor nem érzed olyan szarul magad.Tarts ki...egyszer jobb kell legyen.
2019. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Itt van 2 régebbi hasonló kérdés, remélem segítenek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Jobbulást, kitartást és szép napot! Üdv.

2019. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!