Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki írna pár kedves szót?

Van aki írna pár kedves szót?

Figyelt kérdés
Tudom szánalmas ilyet kérni de nincs senkim. A barátaim elvesztettem. A családom utál. Nincs senki akire ráírhatnék. Nagyon szarul érzem magam. Tudom hogy senki sem szeret. Senkit sem érdekel hogy mi van velem. Csam szeretnék olvasni pár kedves szót. Tudom tényleg a legalja ilyet kérni de nem bírom elviselni hogy nincs senkim. Tényleg csak látni akarom hogy nem vagyok 100%-ig egyedül.... Tudom nem ismertek de ha valaki le tudna legalább annyit írni hogy szeret annak nagyon hálás lennék....

2022. febr. 19. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden rendben lesz. Most reménytelennek tűnik a helyzet, de a jövő hozhat még jó dolgokat.
2022. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
En veled vagyok, kitartas, baratok lesznek elobb-utobb ugyis :) nekem sincsenek, de jobb is, akik voltak igazabol sosem voltak rendes baratok, nem tudtam mellettuk az igazi enemet megmutatni :)
2022. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem szánalmas ilyet kérni.

Legtöbb embernek segítséget kérni is nehéz.

Remélem megoldódnak a problémáid hamarosan! 🤗

2022. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

A barátok csak arra jók,hogy legyen mindig aki váratlanul beléd rúghat egyet.

Ne aggódj,nem vesztettél sokat.Ők annál inkább.


Fel a fejjel,mindig van kiút a legrosszabból is.Szánalmasnak pedig nem szánalmas ilyet kérni.Az embernek egyszerűen..kell valakihez,valamihez,valahová tartoznia.Előbb vagy utóbb neked is meglesz ez a valaki/valami.

2022. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érdekelne, hogy aki lepontozta a 2-es és 3-as válaszolót, annak mi volt a baja ezekkel a válaszokkal?
2022. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves tud lenni a gyakoris közösség, wow. :)


Kérdező, kitartást. Ha akarsz beszélni, írj nyugodtan.

2022. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ügyes vagy bizonyos dolgokban, és erre így ismeretlenül is büszke lehetsz, és sok jó dolog van a világban, apró is. Nézd a szép alkonyt, napfelkeltét, a zöld leveleket...

Ismeretlenül is szép életét kívánok!

2022. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is írhatsz nyugodtan, ha szükséged van valakire.:)

Addig is kitartást, minden jóra tud fordulni!

2022. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én egy bunkó vagyok, de küldök neked egy ölelést.
2022. febr. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Amit kérsz az egyáltalán nem szánalmas, sőt természetes, az emberek nagy többsége vágyik társaságra, megértésre még akkor is ha úgymond magának való.

Szívesen leírom hogy szeretlek és megölelnélek, de mi változik ettől?

Pár pillanatra jobban érzed magad, utána jönnek újból a magányos percek, órák...

Próbálj barátkozni, ismerkedni, olyan tevékenységet folytatni ahol kedves emberekkel találkozhatsz.

Sok sikert és szép, tartalmas életet kívánok Neked!

2022. febr. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!