Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedves Emetofóbiások, azaz...

Soto Marco kérdése:

Kedves Emetofóbiások, azaz hányás fobiások. Tudtok módszereket, amivel tudom csillapítani az ideget magamban, hányás előtt?

Figyelt kérdés
Én emetofóbiával, azaz hányás fobiával küzdök. Kedves Társaim, akik ugyanezzel a ,,fóbiával" küzdenek, tudtok valami módszert, arra, hogy csillapítani tudjam, a hányás előtti 10 percben az ideget magamban? Mért Én ilyenkor befeszülök, elkezdek pánikolni és borzalmasan félni. És aki egyszer is tapasztalta, hogy az ember mit él át ilyenkor, az tudja miről beszélek. És lehet hülyén hangzik mindez, amit leírok, de míg nem tapasztalja az ember azt a bizonyos félelmet, amit ilyenkor él át valaki, addig nem tudhatja miről van szó.

2021. aug. 22. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Én nm fobiasnak mondanàm magam,de ja nah undi. Szóval nekem az vált be,H hideg vizet kortyolok a gyomornak jó, aztán sót eszek kicsit és a nyelvemen hagyom hogy érezzem,nm rögtön nyelem le. Közben mely levegő vétel, de volt H az ideg miatt levendula olajat szagoltam, segített lehiggadni. Pánikra is jó, meg a citromfű illóolaj. Kinek mi válik be,van hogy arcot mosok,vagy vizes borogatás.es tanultam meditálni is. Többször meg tudtam állítani a panikorohamot, pszichiáter tanította. Ha úgy van beszélj egy pszichológussal.jobbulast
2021. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Legközelebb kipróbálom ezeket, és köszi!
2021. aug. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!