Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósként az insomniát...

Depressziósként az insomniát hogy lehet kibírni? Bárki bármilyen tanácsot tud, adjon.

Figyelt kérdés
Alapvetően le vagyok szedalva a xanax miatt de most fel is van borulva a bioritmusom, éjjel fent vagyok, nappal alszom. Semmi más nem okoz örömet csak az alvás. Most tudnék aludni, viszont mennem kell ügyeket intézni, mar sirogorcsom van. Mit tegyek ilyenkor? Alig bírok kikelni az ágyból
2022. febr. 20. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Hallgass zenét.
2022. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

A gyógyszer nem szünteti meg a depressziód okát. De hozzá tesz ahogy írtad. Bármilyen nehéz is az okokat kell feltárni és megszűntetni ami miatt depressziós lettél. Az szerintem érdemben nem tud segíteni, ha gyógyszerrel töm a doki. De ezt elég jól tapasztalod te is éppen.


Mindenkinek saját magának kell kimászni a szakadékból, segítő dobhat le kptelet, de neked kell rajta felhúzni magad. (A gyógyszer nem egyenlő a segítő kötélel.)

2022. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A baj az, ami nálam történt, inszomnia miatt lettem depressziós. Pszichiáterhez járok, de nincs más mint a gyógyszer, mert nincs terápiás indikáció.
2022. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó helyen kerestél orvost és nem is jót találtál.
2022. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én először abbahagynám a Xanaxot, lehet hogy az zavar be.
2022. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Xanaxtol en olyan vaok mint akit agyon vertek meg maj karosito is

Pedig csak 0,25 set vettembe

Az altatók is majkarositoak?

2023. febr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!