Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért járhat nagy fájdalommal...

Miért járhat nagy fájdalommal a szélgörcs?

Figyelt kérdés
Olyan erős fájdalom, hogy ráz a hideg, majdnem hányok tőle. Aztán csak szél távozik belőlem..
2022. febr. 20. 21:13
 1/6 Argloss ***** válasza:
Azért fáj, mert a belek nem tudnak végtelenségig tágulni. Érdemes lehet elmenni orvoshoz, illetve étrendet változtatni.
2022. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet ülj, és legyenek kevésbé szoros ruháid, ha meg tudod oldani.
2022. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen nekem is volt életemben talán 2-3x, és borzalmas. :(


Igazából a meleg vizes palack-fürdő segített (meg kortyonként a meleg víz), felhúzott térd és az idő.

2022. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam már gasztroenterológusnál, volt mindenféle vizsgálat, nincs eltérés.
2022. febr. 21. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Táplálkozási naplót tudsz vezetni. A gasztroenterológus nem biztos, hogy meg fogja találni, hogy te a nádcukorra vagy intoleráns, vagy az Afrikából hozott lazacon megtelepedő planktonokra.


írd, hogy pontosan mikor mit eszel és az ilyen esetek után nézd vissza, hogy az előző három napban miből ettél többet, mint szoktál.

2022. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem munkahelyen puffadt a hasam rendszeresen. Fájt is. Egyszer rendesen begörcsölt. 2 napig olyan fájdalom volt benne...

Stressztől is, meg éjszakás műszakban amikor ettem hajnalban, azt sem bírta a gyomrom. Amióta nem eszek éjszaka, kevésbé van gond attól. Akkor is lehet gond, ha visszatartod amikor nagyon kellene, mert nem mered kiengedni!

2022. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!