Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg nagyon rosszul...

Lelkileg nagyon rosszul vagyok. Ha ideiglenesen Frontint szedek, le tudok majd állni vele?

Figyelt kérdés

Sosem akartam gyógyszerhez nyúlni, a lelki problémáimat magamban helyre szoktam tenni. Ért egy nagy csapás az életben, és hiába próbáltam magamban feldolgozni, nem ment. Orvos írt fel Frontint (dolgozni sem tudtam, annyira rosszul voltam), amellett jól érzem magam, próbálom a gondolataimat helyretenni.

Ha mondjuk 1 hónapig eltart ez az állapot és rendezem magamban azt, ami ezt okozta, simán le tudom majd tenni a Frontint, ugye? Félek a rászokástól.


2022. febr. 20. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hét alatt rászoktam... Akaraterővel le tudod tenni, de számolj az elvonási tünetekkel. Egy hónapos szedés esetén ezek legfeljebb pár hét után elmúlnak.
2022. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Le lehet, én nem akartam szedni és nem szedtem, semmi vágyam nem volt utána
2022. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Mellékhatás se pedig én 6-7 mgot szedtem naponta
2022. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
2013 óta rászoktam,pedig átmenetileg szedtem volna, másfél évre különösebb gond nélkül letettem, utána újra szükséges volt szednem a normál életvitelért. Évekig elvoltam az előírt mennyiséggel,de szerintem a sport és a mozgás tartott "egyben" és adott igazi mgnyugvást és a konfliktusok felszámolása. Az elmúlt évben annyi trauma ért,többek közt mozgáskorlátozott lettem (sport többé nem játszik, sima séta sem :'() hogy felment 15-20 szemre a 0,5-ből és alig hat már, brutál hamar kialakul a tolerancia és olyan lesz, mint a tic-tac...altatót is csavarok rá, rokonok küldik postán... Ha lejjebb viszem az adagot kezdődik az elvonás és sorolhatnám...szerintem ne kezd el, elsőre ártalmatlannak tűnhet, megmentette az érettségimet, államvizsgámat, de ha igazi baj ér, nem tanulod meg kezelni a problémákat gyógyszer nélkül. Ha erősebb vagy nálam, segíthet, de próbáld mihamarabb elhagyni!
2022. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudod simán letenni. Nagyon durván addiktív.
2022. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Ink pszichiaterhez menj aki felir vmi antidepit, azok igaz kell par het mire megjon a hatasa, de nem addiktiv mint a frontin, meg xanax meg ilyenek. Plusz melle vni terapia es akkor teljesen rendbe is johetsz idovel, de a frontin nem fog megoldani semmit
2022. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De nem depressziós vagyok.

És nem érettségi miatt kell, nem valami hülye tini vagyok!

2022. febr. 21. 00:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Antidepit nem csak depressziosok szednek.. lelkileg szarul vagy, ezen nem fog segiteni a frontin.
2022. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rá fogsz szokni, és utána nagyon komoly akareterővel tudod csak letenni. Megváltoztathatja az életed, és nem a jó irányba. De te tudod.
2022. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tobb kart okozol magadnak ezzel ha raszoksz.. inkabb menjel el szakemberhez, az majd megmondja hogy mit kene tenned, de ne magadat akard ilyen szerekkel helyrehozni, mert annak nem lesz jo vege.
2022. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!