Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
mostanában legszívesebben egész nap csak aludnék.. szeptemberben kezdtem egyetem után melózni, nagyon durva hajtás volt januárig. Aztán januárban áthelyeztek 4 hónapra gyakorlatra egy másik céghez, amihez egyszerűen baromira nincs kedvem.. semmi motivációm bejárni, nincs kedvem "jópofizni" senkivel, leginkább szóba se állnék az emberekkel, mondván, hogy ez nekem csak gyakorlat, be se vonnak igazán, nem érzem hogy hasznos dolgot csinálnék. Közben az egyetemi barátaim közül van aki külföldre ment, van aki vidékre.. egyedül érzem magam. Nincs kedvem ahhoz se amikhez régebben, elfáradok ha pl bulizni megyünk, a páromat is hanyagolom úgy érzem. Egyszerűen minden erőfeszítésbe kerül és mindentől feszült/ideges leszek.
2022. febr. 22. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
át érzem én is így vagyok jelenleg
2022. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!