Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A családom eléggé padlóra...

A családom eléggé padlóra tett, de amikor hamarosan elmegyek itthonról, akkor jó lenne boldogan, vidáman nyitbi az emberek felé. Higy szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagyon könnyen barátkozó, mindig vidám, mindenkivel jól kijövő személy, de most volt egy jobb időszakom, folyamatosan fejlődtem, egyre jobban lettem, és mindig már ha új társaságba kerültem, jól kijöttem az emberekkel.

Pár nap múlva megyek messzebbre munkát vállalni, de most nagyon a padlón érzem magam. Állandóan ideges vagyok, veszekszem mindenkivel. Ki vagyok akadva, hogy itthon kell lennem, folyton belém kötnek.

Az új munkahelyemen meg nagyon a toppon kéne lennem és sajnos amint odaérek nem fogom rögtön varázsütésre elfelejteni az itteni problémáimat.

Mit tehetek? Hogy készótsem fel magam? Ha nem is vagyok még az elején jól, hogy tudom elhitetni az ellenkezőjét és nem megutáltatni magam a munkatársakkal?

Köszi szépen, ha válaszolsz!

19/N



2021. jún. 30. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira új lesz minden, hogy eszedbe sem fog jutni az, ahonnan eljöttél.
2021. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy így lesz. Köszi:)


Csak most olvasom újra, amit írtam, bocsi a sok helyesírási hibájért!

2021. jún. 30. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1# válaszolóval. Az otthoni problémákról el fogsz feledkezni, mivel egy annyira új környezetben leszel. Arra fogsz koncentrálni, hogy hozzászokj az ottani dolgokhoz és kiismerd magad az új helyen.
2021. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!