Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szoronganak vagy meg depressziosabbak az orosz-ukran haboru miatt?

Figyelt kérdés
Engem ez szorongassal tolt el es a depressziomon se javit eppenseggel!

2022. febr. 24. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmiképp sincs jó hatással rám. Épp kezdek jobban lenni a szorongásomból, de az ilyen hírek nyilván nem segítenek.
2022. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátom van teljesen kész, ő a covid kezdetekor is biztos volt benne, hogy káosz lesz, és menekülni kell, épp kezdett jobban lenni, elhinni, hogy idén vége a járványnak, most megint teljesen padlón van, lelki szemei előtt már azt látja, hogy világháború.


Én sem vagyok boldog, de szerintem ez túlzás.

2022. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Egy közeli háború mindenkire ilyen hatással van.
2022. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem szorongok. Ràèrek majd akkor ha megèrkezik a hatàsa hozzam. Addig mi a francnak?

Ezzel az erovel a halaltol

Is minden nap retteghetnèk

2022. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szorongással tölt el :c
2022. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
48%

Engem az borít ki, hogy senki nem tesz majd semmit csak végignézzük... persze mi NATO tagállam vagyunk....de ott a Paks2 meg Orbán most orosz barát... bármennyire is undorító az egész. De mi lesz ha 10 év múlva mi kellünk majd nekik?! Vagy bármelyik másik kisebb ország. Azt is mindenki csak nézni fogja?!

Engem ez a gondolat akaszt ki...

Ismételődik Ruanda, a holokauszt....csak a népírtás megy a k**szott pénzért és hatalomért

2022. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Sajnalom oket, de itt vagyok 2 gyerekkel. En se mennek bele egy haboruba ha nem muszaj. Az ukranok se jonnenek segiteni es nem kocsogsegbol nyilvan.
2022. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
7-es, sajnos igazad van...
2022. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is van némi szorongás, pláne, hogy energiaválság is van ill.lesz. Megjegyzem eddig nem volt semmi komoly pszichiátriai zavarom, de most a kilátások nem a legjobbak. Dehát végül is az emberi hülyeségre tényleg nincsen orvosság (általános értelemben).
2022. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
En onnantol kezdtem felni, mikor olvastam hogy az oroszok elfoglaltak a csernobili atomeromuvet... ijeszto hogy minden par szaz kmre zajlik tolunk. nem vagyok en sem tul jo mentalis allapotban emiatt borzalmas, hogy a facebookom csak a negativ dolgokkal van tele...
2022. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!