Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sírhatnék kerülget az ukrán...

A sírhatnék kerülget az ukrán helyzet miatt, hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Nem messze élek az ukrán határtól, Nyíregyházán. Eléggé megvisel a dolog. Nem tudom, jobb nem olvasni a híreket, és nem tudni mi történik, vagy tudni mi történik és megvisel. Bár az utóbbival szerintem elkéstem. Pszichológiai irodalmat nem igazán találtam. Aki tudja hogy lehet ebben a helyzetben lenyugodni írja meg. Lehet túlságosan empatikus vagyok

2022. febr. 25. 13:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*előbbivel
2022. febr. 25. 13:17
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván nagyon rossz, és szomorú a helyzet, de muszáj leszel elfogadni. Megvan az esély rá, hogy ebből egy sokkal nagyobb, globálisabb csetepaté lesz.
2022. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
48%
Az aggódásod nem segít az ottaniak szenvedésén.
2022. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Hát nem tudom. A líbiai, szíriai polgárháború is ennyire megviselt?

Vagy a koronavírus járvány?

2022. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
A parázás semmi hatással nem lesz az eseményekre, csak neked lesz még rosszabb tőle, tehát nemhogy felesleges, hanem még káros is.
2022. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 NTBS ***** válasza:
89%
Próbálj meg másra gondolni. Nem tudod őket megmenteni.
2022. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Az a helyzet hogy ezzel a mostani háborúval úsztuk meg a világháborút.

Ha az Ukránok beléptek volna a nato-ba akkor lett volna csak igazán baj.

Az Oroszok csak megvédték magukat. És mindenki tudja hogy a legjobb védekezés a támadás. Ez a történet nem tegnap kezdődött, és ki lett provokálva..


https://www.youtube.com/watch?v=CFxykSynAoM


Viszont amint rendet csaptak az oroszok Ukrajnában már mennek is haza. Mi itt teljes biztonságban vagyunk ;)

2022. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Dehogy lett ki provokálva, hagyjad már magad. Hogy lehet valaki ennyire sötétlelkű?


A saját országában történt tisztogatások is csak védekezések voltak igaz? Látszik, hogy annyi eszed van amennyi látszik.


Az ilyeneket küldeném Kazahsztánba, aztán ott provokálódjál.

2022. febr. 26. 04:17
 9/16 A kérdező kommentje:

Arra is kiváncsi lennék, hogyha valaki lemészárolná a családod, arra is azt mondanád. Hát a családom provokálta ki.


Normális vagy? De most úgy őszintén

2022. febr. 26. 04:19
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Nyugtasd magad azzal, hogy a Burmai polgárháborúban idén már kb. 3000-en haltak meg, a Jemeniben kb. 5000-en, a mexikói drogháborúban pedig kb. 1000-en.

Ehhez képest pedig Ukrajnában eddig kb 2-300 van úgy, hogy közben a muszka intenzíven dolgozza őket.

Képmutató és tájékozatlan dolog mindig azon tördelni a kezed amit a média épp mutat neked.

2022. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!