Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diagnosztizált depressziósok,...

Diagnosztizált depressziósok, hogy tudtok tanulni, amikor mélyponton vagytok?

Figyelt kérdés
nekem unipoláris depresszióm van 16 éves korom óta, keserves nehezen végeztem el az egyetemet, amúgy jó eredménnyel, de hatalmas deal volt, mert a mentális betegségem sok mindent megnehezített (koncentrálás, rendszeres munkavégzés, munkaerőpiacra való kilépés, pénzkeresés, az antidepiktől leszedált voltam, kórházi tartózkodás miatt csúsztam vizsgákkal stb.... sokszor annyira szarul vagyok, hogy nem tudok se olvasni, se írni...)
2022. febr. 26. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én bipoláris vagyok, de nehéz. Kalandoznak a gondolataim, érzem hogy néhány csoporttársam nem kedvel. Nehéz motivációt keresnem, de azzal megyek előre hogy egy érettségi semmit sem ér, és egy mérnöki diploma sokat ér. Utálok csapatban dolgozni, laborozni, de jobbat sajnos nem tudok, meg kell csinálni.
2022. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
átérzem, kitartást!
2022. febr. 26. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Neked is :)
2022. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2022. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Gyógyszerrel is nehezen.
2022. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Igaz
2022. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nádas, valaki mondja már meg a választ!

Léci!

2022. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Mit szedsz?
2022. febr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!