Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nárcisztikusoknak van...

A nárcisztikusoknak van szárnyas majmai? Ti találkoztatok már szárnyas majmokkal?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ráadásul olyan ember, akit nem is ismerek személyesen.
2022. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Nekik vannak.
2022. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Igen, hogy levághassák a szárnyaikat, ezzel is uralkodv felettük.
2022. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A családja meg a barátnője az tuti az volt. Mindig is támogatták, illetve hát az anyja is nárcisztikus szerintem, csak nem a grandiózus fajta mint ez. A mamája volt amolyan szárnyas majom. Mindig van neki valaki majma szerintem, nélkülük nulla lenne. De az említett barátnő pl. annyira volt, hogy én nem is beszélgettem vele, ha mégis kedves voltam hozzá, köszöntem neki stb. Eljött az esküvőmre (én nem hívtam meg amúgy egyiket sem, csak bejelentették, hogy hozzák mert a kis nárci nem akart egyedül lenni), aztán később benyögte egy ismerősünknek, hogy velünk nem hajlandó eljönni egy programra ahova hívta az ismerős - velünk, mert én ott vagyok, mert én mekkora köcsög vagyok. ??? De eljött potyázni az esküvőre úgy hogy aaaaannyira utált! A legdrágább piákat itta a mi kontónkra. Ez volt a bosszú biztos a semmiért...
2022. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!