Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem visznek el pszichológushoz...

Nem visznek el pszichológushoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos,tini vagyok már,és még szégyen szemre szopom az ujjam. Nem elég,hogy gáz is, de még a fogaimat is teljesen eltoltam és emiatt meg szeretném csináltatni,de nem tudok erről a szokásról leszokni,pedig mindent próbáltam már. Emiatt az utolsó esélyem már csak egy pszichológus lenne. Az iskolámban nincsen pszichológus,szóval ez kilőve. (Valamint otthon sem jó a helyzet,folyamatosan feszültség van és ez rendesen ráment a mentális egészségemre. Önbántalmazásra hajlamos vagyok,tehát emiatt is szeretnék segítséget)Anyukámmal rossz a kapcsolatom,apukám nem velünk él és a bátyám is már elköltozött.Esetleg szüleim tudta nélkül el tudnék menni egyhez?

#önbántalmazás #kenyszermozdulat
2022. márc. 8. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid tudta nélkül nem fogadnak. Valamelyik megbízható és értelmes tanárodat kéne megkérni, hogy bírja rá őket. Illetve ha nincs iskolapszichológus, akkor próbálkozz a helyi pedagógiai szakszolgálatnál vagy a családsegítőnél vagy a háziorvosodnál. De azért, ha már ilyen súlyos elváltozást okoztál magadnak, mégiscsak önerős elhatározásból is abbahagyhatnád legalább az ujjszopást. Gondolom, nyilvánosan nem szopod, hát akkor csak ugyanazt kell kibírni egyedül is.
2022. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
De, biztos van az iskoládban pszichológus, csak nyilván több suli tartozik hozzá ezért nem állandóan ott van. Nézz utána mikor van nálatok.
2022. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!