Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8 darab két milligrammos...

8 darab két milligrammos Rivotrill és egy üveg bor mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Tudom, reggel van. És az én gondom. De talán túltoltam a lenyugodásom. Vajon ez még tűrhető? Hiszen normálisan írok. És talán beszélni is tudok, bár nem próbáltam

2022. márc. 11. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Eléggé
2022. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mondd, hogy mit tehetnék? Ukrajnában a fél családom meghalt. Barátnőm városát éppen most bombázzák. Ezek az idióta beszélő fejek, pedig Putyin pártiak. De mint olvasható, nagy baj nincs. Nem is meghalni akartam/akarok. De ez a sok halál és vér és a magyar intolerancia beszűkíti az elmém.

Én magyar állampolgár vagyok. 2016 óta. 2012-ben költöztem ide. De most lepődtem meg igazán, hogy mennyire széthúz az ország. És mennyire fogalmuk sincs a valóságról.

2022. márc. 11. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Mikor vetted be a 8 db Rivotrilt? Már az is nagyon súlyos bajt okozhat, akár halált is. Alkohollal együtt tilos szedni.


Ami a politikát illeti: az egyszerű emberek (értsd nem politikai felső vezetők) nem tehetnek a dologról, nem érdemlik meg ezt a sorsot. De! Egyrészt hazánk nagyon kényes helyzetben van, másrészt meg Ukrajna felrúgott egy megállapodást. Nem egyszerű, ha több évszázadra visszatekintünk, akár az ukránok is mondhatnák, hogy Moszkva is az övég pl. De kb. olyan jogon, mintha mi Karintiát vagy Lengyelországot követelnénk magunknak.

Az orosz föderációból kiválásuk szerződésen alapszik, és abban vállalt kötelezettség volt a semlegességük.

A bombázás és egyebek nem megoldás, én jól tudom.

2022. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Részvétem a családtagok miatt! A magyar nép egy rosszindulatú, okoskodó, de birka nép, mondom ezt magyarként. Próbálj minket figyelmen kívül hagyni.

Meghalni valószínűleg nem fogsz 16 mg nyugtatótól, de elég kába leszel, esetleg fejfájás, hányás, kóválygás lesz. Rendszert ne csinálj ebből, mert tönkremegy az idegrendszered. Májat, vesét is károsíthatja, és rendszeres túladagolás mellett gyorsan kialakul a függőség, ami borzalmas megvonási tünetekkel jár.

2022. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez így személytelen. Nevek nélkül. De a harmadik reagálónak a válaszom, az az, hogy a kérdésem kiírása előtt fél órával. Még a pszichiáterem írta fel nyolc napra. Mintha megoldás lenne. Ami a politikát illeti. Ukrajna azzal rúgta fel a megállapodást, hogy szeretett volna független lenni. Itt a NATO és az Unió a hibás. Hiszen ők rángatták Zelit, mint egy bábot. Vlagyimir indoka, miszerint nácik ellen harcol, egy bullshit. Tudok a Kárpátaljai magyarok meggyilkolásáról, de azok nacionalisták voltak. Nem az ukrán nép. Ahogyan itt is vannak cigánygyilkosságok, nacionalisták, rasszisták, úgy Ukrajnában is.

Magyarország is felrúgott egy 1997-és megállapodást, amikor Ukrajnát megkerülve, szállították az orosz gázt. Mégsem tört rá senki Magyarországra.

Ui: mint érzékelhető, tudok írni, olvasni, értelmezni. Nincs nagy baj. Nekem még szenvednem kell.

2022. márc. 11. 10:49
 6/10 A kérdező kommentje:
A negyedik reagálónak pedig csak annyit, hogy a magyar nép több ennél. De a jelen kormány befolyásoltsága alatt állnak. Pont mint Oroszországban. A kábaság meg van, de legalább nem fáj a valóság.
2022. márc. 11. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Alszol egy nagyot. Meghalni nem fogsz. Májkárosodásod lesz. Ha töménnyel vetted volna be, annyira leszedálódsz,hogy légzésbénulásban meghalsz. Ez is durva adag. A helyedben meghánytatnám magam. A sürgősségi is csak gyomormosást csinálnak
2022. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Hívj azonnal mentőt, ha még itt vagy!
2022. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért írj holnap, ahogy magadhoz térsz mizu.


Nem írnak fel annyi gyógyszert, ami halálos adag. Még egy doboz nyugtató sem öl meg. Azért szigorú az, hogy mennyit adnak ki. Nem fognak több havit felírni,hogy visszaéljen vele a páciens

2022. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aludtam egy nagyot. Egy órája ébredtem. És egyébként három havi adagot írtak fel vagyis 100 darabot. Kicsit felelőtlen voltam, de legalább egy napig nem tudtam a világról. Csábító, de csapda. A legjobbat mindenkinek. Békét a világnak!
2022. márc. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!