Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra és alvászavarra...

Szorongásra és alvászavarra milyen vény nélküli (akár gyógynövényes) készítményt tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Nem akarok kémiai, pszichiátriai szereket és nyugtatókat szedni, de gondolom van olyan készítmény a patikában, ami segíthet, Valerianát nagyon régen próbáltam, de lehet, hogy vannak korszerűbbek.

A neten homeopátiás szerről is olvastam, de abban meg zsigerből nem hiszek.

Van valakinek valami hatékony gyógykészítménnyel tapasztalata?

Köszi szépen előre!



2022. márc. 11. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a 10-15-20km per nap helyre rakott.seta bicaj takarítás közben zene.adj esélyt a saját szervezetednek a gyógyulásra.ha nagyon teazni van kedved akkor kamilla, citromfű.de ha nm vagy testileg és szellemileg lefaradva akkor az agyad kattogni fog.4honapja kezdtem el.kevesebb online élet több valós élet.2ruhameret lement.de úgyis a többiek azt mondják majd menj pszichológushoz vagy pszichiáterhez.egy kört megér.de mindennap te leszel saját magadert felelős.cigi,koffein izgató szerek ideges típusuaknak tilos! Halolaj ,D vitamin, multivitamin és ne egy nap után várd a csodát.olvass kutass utánna miért szorogsz és mikor jön elő.menni fog.ha meg muszáj gyógyszert szedni akkor majd a dokid segít.
2022. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fizikailag, szellemileg így is hulla vagyok, munkám és munkahelyem miatt. Gyakorlatilag a szorongás egy része azért is alakult ki, mert kikészülök a nap mint nap megalázástól, stb. Ezen változtatni egyenlőre nem tudok, felmondás szóba most nem jöhet.

Eü állapotom nem engedi, hogy tűl komoly leterhelő sportot űzzek.

Másrészről a magam részéről a relax technikákat próbáltam, még be is iratkoztam, de nem váltotta be a reményeket.

Most fokozódott a szorongás, és nehezen alszom el.

Ezért kértem konkrét tanácsot, igazából arra, hogy ki milyen gyógykészítményt javasol.

Nem feltétlen életmód tanácsot.

Gondolom van, aki ilyen enyhe vény nélküli tabikat már próbált.

2022. márc. 11. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Sedacur Forte jó lehet. (valeriana, komló, citromfű)
2022. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is hallottam még róla. Hatékony?
2022. márc. 11. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Én szedtem, amikor szükségem volt rá, és használt.
2022. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és a tanácsot.
2022. márc. 11. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Én is Sedacur fortét szedtem, 2-t vettem be alvás előtt, nekem bevált.
2022. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt bármelyik patikában kérhetek, ugye?
2022. márc. 11. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2022. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha a munkád tönkretesz, inkább mondj fel, és menj el dolgozni Tescóba, Aldiba vagy akár ételfutárnak! Komolyan mondom, voltam én is hasonló helyzetben. Apránként őrlődsz fel, elhiteted magaddal, hogy a stressz, a mérgező légkör, a megaláztatás mind az élet velejárója, pedig ez nem igaz.
2022. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!