Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan téma, amit még a...

Van olyan téma, amit még a pszichológusaitoknak sem mondtatok el?

Figyelt kérdés
Miért nem mondtátok?

2022. márc. 13. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, mert erkölcsileg elítélendő.
2022. márc. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Így a kezelés is kérdéses.Kórós maszturbáció függőséggel is küzdök,ahol a spriccelés mennyisége a lényeg....eddig 15 a rekord...ha kevesebb jön szabályossan beteg vagyok....ezt hogy mondjam el egy 40 körüli nőnek?... a többi gondomon egyébként jól tudd segiteni...
2022. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül azt nem mondtam el,hogy vonzónak találom
2022. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több dolgot is nem mondtam el. Egyrészt soha nem jutottunk el oda, hogy elmondhattam volna. Elkezdtem mondani mi van, arról elkezdtünk beszélni és a többiről nem esett szó, nem volt idő rá. 2 pszichológusnál jártam. Az 1. azért hagytam ott, mert csak rontott a helyzetemen. A 2.-kal bár jól elbeszélgettünk, nagyon a felszínt kapargattuk mindig, megoldás sosem volt.

Másrészt vannak olyan dolgok, amik nagyon betegesek, kínosak, így nem beszélnék róluk "bárkinek" (szexuális gondolatok), illetve olyan, ami tudom, hogy rossz, abba kellene hagynom, de sokat segít a mindennapokban.

Ha olyan pszichológushoz kerültem volna, valószínűleg a legmélyebb titkaimat is elmondtam volna, de eddig nem kerültem ilyenhez.

2022. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!