Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne kezelni jól...

Hogyan lehetne kezelni jól ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Kórházban fekszem pszichiátrián és az a probléma hogy én csak sötétben tudok aludni, emiatt mindig azt várom hogy a szobatársaim 22 után lekapcsolják az ágy feletti lámpát, egyébként nagyon erős fénye van és nem tudnék mellette aludni. Ha esetleg egyszer elfelejtenék le kapcsolni megkérhetem őket illedelmesen? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?
2022. márc. 13. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szemtakaró maszkot használok, kórházba is szoktam vinni a fent leírtak miatt.
2022. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen megkérheted őket. Nem is értem, én azt hittem, általános lámpaoltás van a kórházakban. ha esetleg nem hajlandó, szólhatsz a nővéreknek is, hogy segítsenek, mert nem tudsz aludni.
2022. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!