Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság, mint lehetséges út?

Öngyilkosság, mint lehetséges út?

Figyelt kérdés

Régóta úgy érzem,hogy nincs értelme az életemnek.

Folyamatosan azt érzem,bármit csinálok,mintha a világ minden történésével azt mutatná,sokkal jobb hely lenne a világ nélkülem,mintha nem lenne itt létjogosultságom

Szüleim korán elhagytak,sem a munkámban nem vagyok sikeres,sem úgy az emberi kapcsolataimban,senkinek nem vagyok fontos,senkit sem érdekelne,ha holnap meghalnék.

Bárhova megyek,bárkivel megismerkedem,mindig azt tapasztalom,hogy kevés vagyok,és nagyon nagyon szeretnék meghalni.

Minden reggel azzal kelek,este azzal fekszek ne kelljen már felébredni,hadd haljak meg.

Az öngyilkosságtól csak egy félelmem van,hogy nem sikerül és onnantól tényleg az egész világ egy csődtömegnek fog tartani. 23/l



2022. márc. 14. 20:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%

Nehogy megtedd!!!!!! Ne csinakd!



En ugyanilyen vagyok. 32 eves.


Beteg vagy. Evek ota nem voltam az utcan. Iskolaban szekaltak semmiben nem erzem magam jonak.


A holgyek teren sem voltam sikeres nagyon barataim sem voltak pedig jo ember vagyok.


Most van baratnom regota szerencsere a szuleim elnek de nem vagy tallpraesett nem tudnek egyedul helytallni az eletben es rettegek. Szegyenlos vagyok es semmit nem erek egxedul.



De..



23 eves lany vagy elotted az elet. Lesz jobb hidd el. Keress olyan dolgokat mi oromet okoz csak ne add fel!

2022. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a világ jobb hely veled, és nekem hiányoznál még így ismeretlenül is. Kérlek maradj, és próbálkozz tovább. Éld a lehető legjobb életed, egyszer eléred a ( a jó) céljaid. Lehet most nem látod, hogy van esélyed egy szép életre, de később visszagondolva örülni fogsz, hogy maradtál❤️
2022. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
2022. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
94%
Fontos vagy és igen is szerethető, csak még nem találtad meg a megfelelő embereket akik ezt értékelik. Nagyon erős lány vagy, akármilyen nehéz is most kifogod bírni. Mindig csak egy kicsit tovább és hidd el minden rendben lesz. Nagyon fontos hogy találj magadnak egy hobbit ami lekot, szórakoztató a szamodra es hogy olyan celokat talalj amivel boldogga teheted magad. Biztos vagyok benne hogy van korulotted akinek hianyoznal, ez lehet a neni akivel mindennap egyutt buszozol vagy a srac aki nap mint nap kiszolgal teged a boltban, nem szamit, mindenkiben ott van az ertek es ez nalad sincs maskeppen szoval hidd el nekem hogy meg nagyon sok dolgot elerhetsz az eletben, felesegnek lenni, anyasag, kisallatot tartani, utazni, annyi formaja van a boldogsagnak. Tedd azt ami szorakoztat, ha kell kiserletezz, mi valt ki beloled erzelmeket es az elet majd ugy is osszesodor azokkal az emberekkel akikre szukseged van. Ha ujra elbizonytalanodnal csak terj vissza ehhez az uzenethez❤️
2022. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Én idén megteszem, már évek óta halogatom, nincs értelme az életnek.
2022. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha bár én teljesen elhiszem hogy semmi értelme az életnek, addig fogom élvezni amíg bele nem pusztulok. Mondhatjuk azt hogy hosszú távú öngyilkosság.
2022. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Úgy könnyű, ha élvezed. :)

Én viszont nem akarok addig szenvedni, míg belepusztulok.

2022. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Megtalálni azt amit élvezel rajtad van.
2022. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az embereket és ők is engem, de jól kib*szok velük, mert olyan sokáig itt maradok, ameddig csak lehet. Tőlem aztán nem szabadulnak meg egykönnyen.
2022. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

En is ezzel kuzdok, szedek frontint es escitil tablettat. Nem segit.

Nem erzem magam itt mar fontosnak. Mindenkinek megvan a sajat boldog elete, csalad, ferj,gyerekek. Nekem semmim sincs. 12 eve mergezo kapcsolatban elek de mar belefaradtam. Uj emberekkel nem akarok ismerkedni, nem kell uj kapcsolat . Minek ? Nem vagyok eleg jo senkinek.

29 eves vagyok de gyerekkorom ota azt erzem nekem meg sem kellett volna szuletnem..

2022. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!