Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó budapesti pszichológus?

Jó budapesti pszichológus?

Figyelt kérdés

Keresgéltem már eddig, de bizalmatlan vagyok nagyon. Gyerekkori trauma miatt, meg súlyos mentális beteg szülő miatt keresnék egy terapeutát..szóval nem tanácsadót keresek.Főleg az utóbbi miatt vagyok tele bizalmatlansággal, mert félek hogy a nem megfelelő pszichológust választom, aki nem ért a helyzetemhez. Rengetegen említik, hogy foglalkoznak gyerekkori traumákkal, de ezek nagyrészt a gyerekkori fizikális abúzálást és lelki bántalmazást taglalják, az én esetem meg kicsit ilyen is meg másabb is, meg a jövőben se tudok a helyzeteimtől elzárkózni.

Kicsit tanácstalan vagyok, ha esetleg valaki tudna egy jó szakembert ajánlani azt megköszönném.



2022. márc. 15. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Irtam privatban Takacs Peter biztosan, illetve Juhasz Ildiko (2.ban nem vagyok biztos mivel csalad terapiabol ismerem, egyenit is vallal csak hogy a temadban is azt nem tudom)
2022. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!