Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell elképzelni egy...

Hogyan kell elképzelni egy drogelvonót? Esetleg valakinek saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Orrba szívva még nem olyan vészes, de úgyis írtó erős sóvárgást okoz. Nagyon nehéz elfelejteni. Az elvonó azért lenne jó. Ha fél évet sikerülne kihagynod bárhogy akkor utána valamivel könnyebb lenne.

Viszont teljesen kb sosem lehet elfelejteni. Pl én erős 2 éve használtam utoljára. A vágy már nincs erősen meg bennem, de néha még érzem az ízét a számban.

2022. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy a füvet is nehéz elengedni. Azt meg folyamatosan használja az ember. Megszokja hogy azzal fekszik, jól alszik stb. Stressz levezetésnek is jó. Nem is lenne vele baj, ha nem kattanna túlságosan rá az ember. De kb egy olyan szer amit minden élethelyzetben lehetne használni, és folyton hiányzik is - hacsak nem tud valahogy az ember elvonatkoztatni.

Én pl a meditációval próbálkoztam. Leszokni nem tudtam, de sokat javított a helyzeten (pl kevesebbet kattogok).

Minden esetre meg kell találni a kiváltó okot, okokat. Valami célja is kell hogy legyen az emberbek amerre halad. Aztán kis belső munka is kell. Meg kell tanulni nem elmenekülni az élet, és a problémák elöl - hanem szembenézni velük. Aztán lesz ami lesz. Talán aki igazán elhatározott annak segít az ég is. Ki tudja? Minden esetre sok sikert kérdező ;)

2022. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. Kell még egy jó válasz? írd ide.
2023. szept. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia. Saját tapasztalatom nincs, de bemásolok neked egy válaszomat másnak. Két könyvem is van erről a drogelvonóról, nagyon ajánlom mindenkinek. "Szia. Van rövidebb és hoszabb út a leszokáshoz. A hosszabb, de kevésbé nehéz út, ha családodból segítséggel, vagy akár egymagadban jelentkezel a Ráckeresztúri Református Drogterápiás Otthonban. Szeretőlelkű, együttérző, szakmailag képzett szociális munkások pl. a heroinnal élők 80 %-át !!! kiszabadítják a droghasználatból, és sokakat új élethez segítenek. Bátran, vagy akár félve, de fogj hozzá. Tel: 06 25 522 100. "
2023. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!