Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamom volt?

Pánikrohamom volt?

Figyelt kérdés

Fura érzés kapott el,elkezdett remegni kezem lábam,heves szívverés izzadás és úgy éreztem menekülnöm kell és hogy meg fogok fulladni.

Aztán ez így pár perc alatt átment rajtam.

Ez pánikroham lehetett ?

Az utóbbi időben nem vagyok túl jól,korona miatt elveszítettem a munkám, még nem találtam újat,ez is bánt,az itthon ülés is.

Mit tudok ez ellen tenni ?

Orvos vagy magam is megoldom valahogy ?


2022. márc. 18. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ez az. Jobb, ha orvoshoz fordulsz.
2022. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az. Leírtad, hogy milyen rossz dolgok történtek veled. Igen, ezek okozzák, a stressz, és a szorongás. Ezeknek az ellenkezőjét kell csinálni. Nem ajánlok orvost, mert azonnal gyógyszerekkel fognak tömni, ami pont konzerválja a problémát. Jobban jársz, ha önállóan küzdesz meg vele.
2022. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kettes.

És hogyan tudok önállóan küzdeni ellene ?

Mert tény és való,jönnek sötét gondolatok,amiket nyilván magamnak generálok,mert megesz az unalom.

Lassan négy hónapja keresek munkát,semmi.Idegesít.

Sok mindent csinálni nem tudok,egy 25m² lakásban lakom.

Tényleg azt vettem észre hogy saját magammal vagyok elfoglalva.

Most éppen korog a gyomrom,most éppen szúr az oldalam,most éppen nem jól fekszem, feszül a nyakam.

Ez a pánikroham érzés is tegnap este volt mikor elkezdett fájni a lábam,és mondtam magamnak hogy ez biztos trombózis.

2022. márc. 18. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Az.


Egyébként a kiírt 4.764 db "Pánikrohamom volt?" kérdések 99,999%-ára ez a válasz.

2022. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat,néztem egy párat,de ilyet nem találtam

Sajnálom,ha ezzel valakit kiválasztottam.

2022. márc. 18. 09:52
 6/6 A kérdező kommentje:
*kiakasztottam
2022. márc. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!