Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ptsd-m van és segítségre...

Ptsd-m van és segítségre szorulnék, a rémálmok-flashbackek, stb. Mellett nemrég megjelentek anxiety attack-ek is. mit tegyek?

Figyelt kérdés
A thalassa hazat neztem nemreg, de most latom, hogy az ilyen eleg kotott, bent alvos hely, nem is tudom fogadnanak e a problemammal… valaki esetleg valamit tudna mondani a helyrol, vagy ajanlani, hogy kihez kene fordulni, pl. Pszichologus vagy pszichiater stb

2022. márc. 18. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőhöz érdemes, nemcsak az egyikhez.

Thalassa Házban lehet bejárósnak is lenni, de lehet, hogy a járvány miatt most nem lehet.

2022. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

a thalassába lehet menni bejárósnak, de oda csak akkor vesznek ált. ha már kivizsgált beteg vagy.

a pszichiáter gyógyszert fog felírni valószínű, nem tudom tb-re gondoltad-e.

ha igen akkor csak orvoson keresztül juthatsz pszichiáterhez

ha magánba mennél akkor klinikai szakpszichológushoz menj, ő el tudja dönteni elég-e a terápia vagy gyógyszer is kell

2022. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha megteheted, magánba menj, bár TB-re is ki lehet fogni jó orvost. Klinikai szakpszichológust keress vagy terapeuta képzettségűt. A terapeuta a klinikai szakpszichológusi vagy pszichiáter orvosi képzettsegre építhető rá.

Legjobb a heti 1 alkalom, de 2 hetente 1x is elég lehet.

Nekem a terápiám és az orvosi ellátásom is magánban van. Orvosom terapeuta képzettségű. Nyomott áron. 50 perc/10 ezer.

2022. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Thalassába nem csak akkor vesznek fel ha kivizsgált vagy. Komplex terápiás módszerekkel dolgoznak, szerintem sokat segítene. Én többek között akut stressz maradványtünetekkel voltam (flashback-ek, csak nekem triggerre jönnek elő már csak szerencsére) nekem sokat segített átfogóan mindenben. Pl a pánikrohamaim nagyon lecsökkentek
2022. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 czovek1973 ***** válasza:

Szerintem meg a Thalassa pont nem jó egy megviselt idegzetű embernek.

Nekem sem, de a stáb passzivitás miatt a többségnek sem tett jót.

Ahogy hallom, Tündér hegy szelídebb és lightosabb.

A Thalassában nem is akarják a kezelők elnyomni a túl aktivakat, aminek a zarkozottak isszák a levét.

2022. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!