Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet szorongástól -...

Ez lehet szorongástól - deprimáltságtól ?

Figyelt kérdés
Folyton álmos vagyok és nagyon sokat járok vizelni

#álmosság #érdektelenség #Nagyon gyakori vizelés
2022. márc. 20. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy.pont h nem tudnál aludni
2022. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem nevezném normális alvásnak
2022. márc. 21. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szorongásnál forgolódnál egész este
2022. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha "minden áron" valami mentális betegséget akarunk idehozni, akkor például a depresszió okoz indokolatlan, folytonos fáradtságot, az erős stresszhatás pedig sűrű vizelést, de ez tulajdonképpen bármi lehet, ennyiből nem lehet megállapítani.
2022. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább hasmenésed lenne mint hugyozás.

Hypohonder vagy.amugy kutya bajod

2022. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy voltam vele, hogy izgulós vagyok, meg biztos a stressz okozza. Két urulógusnál is jártam, akik kivizsgáltak, és nem találtak soha semmit (követ pl, vagy a vizeletben bármit), így ők is megerősítették, biztos a stressz miatt van. 10 évig éltem így az életem, míg már nem bírtam tovább és felkerestem egy 3. urulógust, aki egyből felírt egy gyógyszert, ami azonnal hatott. Vesicare a neve. Hólyagtúlműködésre jó. Nagyon szkeptikus voltam, amikor elkedztem szedni, még mindig bennem volt, hogy pzsichés problémákat nem lehet így kezelni, de azonnal hatott. A korábbiakhoz képest nagyon kevésszer kb napi 5-6 alkalommal érzek vizelési ingert és az is teljesen elviselhető, tartható,nem sürgető, és amikor elmegyek wc-re, mert már kell, akkor rengeteg vizelet távozik, tehát rendesen megtelt a hólyag. El sem hiszem, hogy 10+ év szenvedés után végre élhetek így. 5, illetve 10 mg-os kiszerelésben kapható, én az 5 mg-ost szedem. Kérlek keress fel egy urulógus magánrendelést, és érdeklődj a gyógyszerről. Később már háziorvos is felírhatja. Sokan szenvedünk ilyen problémáktól, azért jöttem fel direkt hogy leírjam akárhányszor csak tudom, mert én is itt próbáltam segítséget kérni, haszontalanul.
2022. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!