Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttek akiket zaklattak az...

Felnőttek akiket zaklattak az iskolában, milyen hatással van ez a jelenlegi életetekre?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2022. márc. 21. 20:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Látni sem akarom őket, az osztálytalálkozókra sem mentem el. Nem szeretnék gyereket, főleg nem lányt. Bizalmatlan vagyok az emberekkel és távolságtartó. Évtizedekig voltak rémálmaim. Kettő öngyilkossági kísérletem volt.
2022. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
De figyu bennetek nincs ott a düh, hogy azzal amit tettek a múltban még most is szenvedést okoznak? Persze bizalmatlan lesz az ember. Én sem barátkozom akarkivel. De nehogy már az én életem menjen tönkre mert mások hülyék és gonoszak. Gondoljatok erre. Ti nem vagytok kevesebbek csak azért mert a suliban bántottak titeket. Nem nektek kell szégyenkezni vagy rosszul érezni magatokat. Sőt! Nem akarjátok megmutatni magatoknak vagy azoknak akil ezt tették, hogy többek vagytok náluk?
2022. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

12, téged biztos nem bántottak…

Ha egy gyerekbe beletáplálják hogy o kevesebb mint a többiek, az orokre vele marad… hogy lehetne azon valaha is túllépni, hogy csoportosan gúnyoltak pl a kulsod miatt?

En annyira szorongó lettem hogy soha nem lehet kapcsolatom, az ajtót nem merem kinyitni ha valaki csenget…

Ezt nem lehet kinevelni az emberből

2022. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
De bántottak. Én írtam a 6. kommentet. Nem tudom miért de közben éreztem, hogy nincs igazuk és nem vagyok ronda csak kövér. Ami igaz volt. És van egy csomó értekem amit nem látnak mert dagi vagyok és így ki vagyok rekesztve. Egyebként ki lehet törölni. Nekem azzal törlődött mikor elértem amit akartam. Annyiban nyomot hagyott, hogy kevésbé bízom az emberekben. De ez talán nem is akkora baj. Neked nincs egy képed magadról amit el akarsz érni? Nem feltétlenül külsőségekre gondolok.biztos van. Küzdj érte! Most már felnőttek vagyunk. A felnőttek világában előnytelen külsővel is lehet sikereket elérni. Lásd Hawking példáját. Aki bánt azt meg simán el lehet küldeni a francba. Ne félj ajtót nyitni, állj a sarkadra. Te is értékes ember vagy!
2022. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. Csoportosan gúnyoltak a tornaórák voltak a legrosszabbak. Meg ügyetlen is voltam és kiröhögtek. Végül anyám megsajnált és szerzett felmentést tornából, hogy legalább ott ne szégyenítsenek meg. :) rossz volt nagyon elhiheted. De mikor pár évre rá végigsétáltam egy szórakozóhelyen és minden fiú megordult utánam. Valahogy törlődött a sok csúfolódás. És megmondom őszintén k@rva jó érzés volt. Baromi büszke voltam magamra,hogy abból a borzalomból így sikerült felállnom. A lehetőség bárkinek adott.
2022. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Jelenleg 25 éves lány vagyok, és saját cégem van.


Nos, engem már oviban is bántottak, majd jött általános, középsuli, egyetem, majd munka. Ahogy idősödtem egyre durvább bántásokat kaptam. Sehol nem sikerült megállnom a helyem szociális szempontból. Talán selejtesen születtem, talán a szüleim miatt, vagy miattuk is, de így alakultak a dolgok.


Jelenleg január óta pszichológushoz járok, az az fél éve. Megtanította hogyan csináljak önbizalmat magamnak. Ami annyit jelent, hogy egy nagyobb társaságban mertem beszélgetni az emberekkel.


Igazából nekem poszttraumás stresszem van.


Eléggé bele voltam rokkanva az életbe, hogy képtelen vagyok másokkal együtt dolgozni.


DE!


Ez a pszichológus megváltoztatta az életemet, annyira boldognak érzem magam, életem minden egyes percét értékelem. Nekem van a legcsodálatosabb férjem, lassan 9 éve együtt vagyunk.


Jelenleg a 3. Szakmámat csinálom a pszichológusnak köszönhetően, mert tavaly is töltöttem vele 3 alkalmat, aminek következtében csináltam 2 szakmát. Addig kikelni nem tudtam az ágyból annyira rosszul voltam. Most meg dolgozom mindennap!


Jelenlegi célom, hogy milliárdos legyek, és úgy érzem ezzel a pszichológussal sikerülni fog.


Szóval akik basztattak azoknak üzenem, hogy nem lettem csöves, de ti hozzámképest azok vagytok. 😂💸

2022. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Utolsó igazán hiteles a hú de boldog vagyok milliárdos akarok lenni szöveg. :D Engem nem győztél meg.
2022. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem is kell meggyőznöm másokat, a pszichológus megtanított leszarni az emberek véleményét. :)
2022. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta véletlenül, hogy a millióktól nem leszel boldog? "A pszichológussal sikerülni fog" mert ő fizet neked? Nem te neki? :D
2022. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
utolsó mi ez a f.szság amit írtál?
2022. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!