Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Pánikolok, nem tudom miért ha tudom hogy mennem kell valahova mindig pánikolok, és görcsöl a gyomrom, rettegek félek. Valaki tudna ajánlani valamilyen gyógynövény alapu gyógyszert! Köszönöm, nagy segítség lenne!
2022. márc. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sedacur az ilyen gyógynövényes nyugtató. Magnézium ami még segíthet. Ilyen relaxációs gyakorlatokat is kipróbálhatsz, de igazából rá kellene jönnöd a fő kiváltó okra, ami miatt így érzed magad, ha menni kell valamerre.
2022. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
57%
Attól félsz, hogy történik valami veled útközben? Vagy valami nem fog sikerülni?, elsőre?! Lehet,de amíg élsz addig nincs mitől félned, mert addig még tudod oldani a feladataid. Most nekem holnap 7 helyre kell mennem 2 város közt biciklivel, 2 doki sorbanállos történet, gitár óra, boltok, kormány ablak, munkaügyi, boltok. Én nem stresszelek, szinte lehetetlen, hogy megbírjak mindent csinálni, utazással együtt, de ne meglátom, mint a székely, majd holnap megcsinálom, csak munka van 🤣
2022. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm válaszod, kipróbálom majd!

#2 Igen sajnos attól féltem mindig is hogy történik majd valami és nem lesz aki segítsen, az emberek pedig majd kinéznek :(

2022. márc. 21. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meditaciót tudom ajánlani, amivel bárhol/bármikor vissza tudod húzni magad a megszokott körülményekbe. Gyógyszert szerintem próbáld meg elkerülni ha lehet. Amit még érdemes lenne kipróbálnod az az Orbáncfű tea, az segíthet rendbe hozni az egyensúlyt.

Azonban az elsővel értek egyet én is. Mint a legtöbb mentális betegségnél itt is volt valami ami ezt kiváltotta, és amíg nem oldod meg a kiváltó okot, addig sajnos nem lesz eredményes a gyógyulás.


Kitartást, menni fog! :)

2022. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát lehet, hogy nem fog senki segíteni, mert sajnos ilyen világban élünk, ha egészséges vagy akkor nincs mitől félned, ha meg nem akkor forgalmasabb utakat jár mem. Illetve ha összeesnél mért néznének ki? Meg idegenek véleménye ne érdekeljen, senkit nem érdekel senki...
2022. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

#1 kipróbáltam a sedacurt, nagyon sokat segít nem vagyok olyan feszült.

2022. márc. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!