Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tehetek ez ellen?

Mi tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Napok ota gyomor görcsel ébredek napközben is gyakran rámtör nagyon rossz.. nem tudok lazítani csak folyamat ilyen szarul vagyok lelkileg ez melle társul félelem meg néha gyors szivverés.. mit tegyek hogy ez elmuljon? Semmi sem segit..

2021. jún. 28. 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki tudja mi ez?
2021. jún. 28. 07:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Szorongás (?)

Macskagyökér tartalmú készítményeket próbálj ki, hátha hoz némi enyhülést

2021. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sweetdear ***** válasza:
0%

Ha oltattad magad, akkor az okozza. mert a leírtak tipikus mellékhatások. Sokan megnyomorodtak egy életre, vagy belehaltak az oltásba.

Ha nem oltattad magad, akkor kerüld a stresszt, nézz vidám filmeket, csinálj egy pár napos tisztitó vízkúrát (ne csap vízzel) és diétázz.

2021. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dietazom.. 10 kilot fogytam. Nem oltattam be magam stresszelek nagyon mostanában
2021. jún. 28. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyan néz ki a diétád?

Hirtelen sikerült?

Tápanyag/ vitamin hiány is simán lehet akkor.

2021. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazábol tulsulyos voltam meg meg viszonylag az is vagyok es igy sikerult kb 2 honap alatt de abbol is voltak sajnos csalo napok.. nem eszem semmi feher lisztes dolgot ,cukrosat.figyelek a kaloriakra es edzeni is jarok hogy mozogjak is valamit
2021. jún. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!