Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon tényleg képes lennék rá...

Vajon tényleg képes lennék rá ezekben a pillanataimban?

Figyelt kérdés

Mostanában elég frusztrált vagyok, a fontosabb kapcsolataim sem működnek jól, sok a veszekedés, nem érzem jól magamat a bőrömben.

Egy-egy veszekedés végén elkap a sírás és az önostorozás és eljutok addig a mélypontig, hogy jön egy hirtelen impulzus, nem gondolkodom és azt érzem, ha most lenne valami a kezemben (kés, pisztoly) vagy veszélyes helyen lennék, akkor akkor és ott megölném magamat abban a pillanatban. Eddig kétszer volt ilyen alkalom, a másodiknál már eléggé megrémültem saját magamtól miután úgymond "feljebb jöttem" és kicsit kitisztult az agyam. Ma elgondolkodtam azon, hogy megint el kéne kezdenem járni pszichológushoz. Régebben -utoljára 3 éve- vagdostam magamat(most is volt ilyen gondolatom, hogy megtegyem), meg öngyilkossági gondolataim is voltak, de azok nem voltak ilyen impulzívak, úgymond lassabban fejlődtek ki (volt, amikor készültem is rá, pl. elkezdtem gyógyszert felhalmozni és aprítani).


23/L



2022. márc. 22. 18:30
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jesz. 70%.
2022. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
De ez miért leszbikus kategória és nem mentális egészség?Komolyan érdekelne...
2022. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Több,mint valószínű,hogy sajnos igen. :/
2022. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, sürgősen fel kellene keresned egy pszichológust!
2022. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlen rontottam el a kategóriát
2022. márc. 22. 19:25
 6/6 hgwell ***** válasza:
0%

onsanyargatas,elettol valo elfordulas,pillanatnyi helyzet megiteles-onkontroll es helytelen emlekekbe valo kapaszkodas.

teged fiatalon megeroszakoltak?

a korod besorolas vegett jol jott volna es egyebkent is erdekel mit tukroz vissza az arcod mikor pillanatnyi melypontbol kijossz, ugyanis arra az arcra nem sminket vagy alkoholos ital szajat kellene festeni hanem egy mosolyt es megkonnyebbulest.

nehez particiok vannak a biologiaban, amelyet szervezet nem ismer fel es kepes elette alakitani a te hagyomanyaid elodazasa nelkul. a legjobb, amikor azonosulsz a fold energiajaval ahol jarkalnak kevesen, hogy hattal kifekudj vagy hassal, szettart kezekkel es labakkal, kellenek hangok, amelyek kozlekedes beszelgetes mosolygas es kedves tarsasagi temak jatszadozo eletkepes gyermekekben nyilvanul meg egy zold tisztason fak kozeleben,mint Budapest Margitsziget aztan seta egy varban es kocogas estere.

egeszseged fontos masok szamara is. ne csak magaddal torodj halgass masokra is,kerlek!

egyebkent biztos vagyok benne ,hogy surun rosszul vagy es egyre tobb az alkalom mikor kezdodik a mozi es keszulodik a vetites.en szemely szerint nem vagyok mozirajongo.szivesebben neznek regebbi diavetitot mikozben az ovoneni vagy a mami mondja el kedvesen a meset. tudod milyen egy diavetito??

Ne vedd el magadtol az eletkepeket amiket megszerezhetsz!

Ha meglatsz egy gyonyoru piros rozsat szakitsd le! vidd magaddal! erezd hogy a tied! ha igy viszed tovabb a vilagod ertekelni fogod es ultetni akarsz a helyere egy masikat es a tuskeit ne figyeld azok vele egyutt elnek nem azert vannak ,hogy megsertsenek hanem ,hogy ovatosabb legyel mert a szirom tul ertekes es vedelmezi azt,mint amikor te a kezeddel amikor leszakitottad,hogy ne vegye ki semmi a kezedbol.

mitol szenvedsz olyan nagyon es mennyi idos vagy?

2022. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!