Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megnyugodni,...

Hogyan lehet megnyugodni, miután felidegesített egy személyiségzavaros ember?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, de nem tudok mellette sokat lenni, mert ha stresszesebb időszakában van, akkor szó szerint megbolondul. Az a lényeg, hogy folyamatosan a figyelmet keresi, pl. amikor hozzászól egy jöttment srác pár mondatot, akkor képes belemagyarázni azt, hogy fel akarja szedni őt. Mindig a legszebb és a legjobb akar lenni, mindenből. Valódi tudása persze nincs, ritka felszínes ember. Folyamatosan hangoskodik, keresi az impulzusokat, és nem tud magának nyugodtan maradni. De ami a legrosszabb, hogy a hiperaktivitásával másokat is provokál. Képes naponta 20 hangüzenetet küldeni nekem arról, hogy hány sráccal kefélt, múltkor reggel 9-kor azzal hívott fel, hogy betépett.

Vannak normálisabb időszakai is, amikor képes viselkedni, de most pont megbolondult, mindent viccesnek talál, szórakozott, bármit, amit mondok, abba beleköt. Irigykedik rám, amiért én már elvégeztem az egyetemet, ő pedig nem képes jobb eredményeket elérni, és emiatt sokszor beszólogat vagy direkt talál valamit, amibe beleköthet hogy kinevethessen.

Próbálom kerülni, a fejemben már rég felpofoztam, de még mindig dühös vagyok.


2022. márc. 23. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nincs ötletem, a jövőre nézve viszont: határokat meghúzni, és nem engedni, hogy felidegesítsen.
2022. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Veled van a baj.
2022. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hgwell ***** válasza:

Lépj le tapintatosan és ne keresd a társaságát többé.egy lehetőség.

Legyél olyan mint ő amikor vele vagy aztán lépj le tőle.2.lehetőség

Ha ismered, akkor tudod, hogy bajban van.Ha bajban van üljetek le megbeszélni és ha nem jó, akkor ne tudasd vele, hogy lelépsz.3.lehetőség

Keress másik barátnőt és lógj vele! Lehetőleg ez a lány ne lásson egyedül téged sehol és ne vess rá tekintetet de figyelj oda.

5.lehetőség: Te ki vagy??! Valószínű, ő a te színedet használja.


Szerintem szeret téged a barátnőd és lehet baj is van a hátterében, hogy ennyit ugrál a pélóban, nem szeret,egyenesen rajong utánad.

Jobb lenne beszélni a fejével először, úgy beviszed a saját dolgaidat, amiket jól csinálsz.pl.: komolykapcsolat, szemfestés, tanulás, 4-es kémia dolgozat, nagybácsi és keresztanyud pékségbe egy 1kávé meg kiflivel veled...stb. Reakcióit nézd. Személyiségzavar több féle is lehet általában az esetektől függ, amiben él a személy vagy élt.Bármi kiválthatja, az még nem jelenti azt, hogy nem norma csak meg kell ismerni és fel kell tárni az indulatosságának titkait egy jó megközelítéssel.Szerintem sok minden kiderülne.

2022. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!