Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki a véleményetek a bentlakáso...

Ki a véleményetek a bentlakásos pszichoterápiás intézményekről? Elsősorban Tündérhegy érdekelne, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
A Tündérhegy, meg a Thalassa-ház érdekelne.

2022. márc. 24. 10:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én gondolkoztam azon, hogy befekszem ilyen helyre, na de ugye pénz is kell hozzá, hogy miután kiraknak, tudjak menni valahova és ne az utcára kerüljek. Illetve a csoportfoglalkozásoktól eléggé tartok.
2022. márc. 24. 10:34
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ezek nem üdülők, ahová saját elhatározásból befekszik az ember. Valaki be kell, hogy utalja.
2022. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Nem ez volt a kérdés... Aki volt már ilyen helyen betegként, az írjon.
2022. márc. 24. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Voltam a Tündérhegyen 10 évvel ezelőtt. Én nagyon rosszul éreztem magam, szerintem nem lettem jobban, kb. arra volt jó, hogy 3 hónapra kiszakadjak az otthoni mókuskerékből (arra viszont jó volt).


De ismerek olyat, akinek nagyon sokat segített és sokkal jobban lett. Akkor is láttam ilyet, meg azóta is hallottam ilyet.


[link]


A csoportfoglalkozások egyáltalán nem rosszak, sőt. Olyankor legalább történik valami.

2022. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Köszi. 🙂 Légyszíves privátban ki tudod fejteni részletesen a tapasztalataidat?
2022. márc. 24. 11:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Én mentem volna 1-szer, de 2 dolog tartott alapvetően vissza. Nem volt elég pénzem, így nem nagyon tudtam volna menni sehova utána. A másik az, hogy gondolom, sokan vannak ott, meg vannak ilyen csoportok. Gondolom ilyen koli-feelingje lehet, de én még sosem laktam koliban.
2022. márc. 24. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy korábban írták, nem mindenkinél válik be. Ha befekszel, vállalnod kell a gyógyszeres kezelést.
2022. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 kötelezően fognak gyógyszerezni?
2022. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jé, a 4-es én voltam. 🙂


Dehogy gyógyszereznek kötelezően, mármint automatikusan. Analitikusan orientált hely. Mondjuk a két épületben két embernek nem volt gyógyszere, amikor bent voltam (az egyik én voltam). De a hangsúly ABSZOLÚT a terápián van. Egyéni, kiscsoportok, nagycsopi.

2022. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Csak nagyon úgy hangzott nekem abból a hozzászólásból, hogy lendületből kapod a gyógyszert, és ha nem fogadod el, akkor helló. (Nagyon sokfélét hallottam már a helyről, jót és rosszat, emiatt kérdeztem inkább rá)
2022. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!