Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha azt akarom, hogy felállítsa...

Ha azt akarom, hogy felállítsanak rólam egy diagnózist, hova kell fordulnom?

Figyelt kérdés

Pszichológust már felkerestem, már egy ideje járok, de nem mondott semmit, hogy nekem mi lenne a bajom pontosan vagy mire gyanakszik, illetve javulást sem érzek.

Van olyan, hogy elmegyek valahova és 1-2-3 ülés után adnak egy diagnózist? Utána meg nyilvan eldönthetem, hogy folytatom-e velük a terápiát vagy mi lesz.

Szorongásos zavar az én problémám, utána olvasgattam mindennek, nekem a generalizált szorongás tűnik a legvalószínűbbnek, kicsit talán szociális fóbia, nagyon minimálisan agorafóbia, de nem én vagyok a szakember…


2022. márc. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter.
2022. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáternél 10 perc után kijössz minimum 3 bno kóddal
2022. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológus nem diagnosztizál, pszichiáterhez menj.
2022. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Pontosabban: "sima" pszichológus nem diagnosztizál, a klinikai szakpszichológus igen.
2022. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichiátertől mindenki bno kóddal távozik és az ehhez tartozó receptekkel.
2022. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!