Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a szakítás okozhatott...

Ez a szakítás okozhatott traumát, illetve a sok manipuláció, ami a kapcsolat alatt ért?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán ki lettem használva, leginkább érzelmileg. Volt már szakításokban részem, ez most viszont olyan sokkot okozott, hogy úgy érzem traumát élek át. Egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatom szakadt meg, ami jó dolog mert többet nem leszek az illető által bántva, de ahogy ezt intézte, hogy még szakításkor is manipulált, és úgy eldobott, úgy elbánt velem, mintha embert öltem volna. Végig voltak megérzéseim arról hogy miket művel a hátam mögött, hogy hiteget engem, hogy manipulál, és amikor rákérdeztem a dolgokra, megcsavarta a dolgokat, én latom rosszul vagy valamilyen hazugsággal hatott rám. Soha nem bántottam! Hittem neki,bíztam benne, és egyik nap még azt beszéljük mikor találkozunk, mit fogunk csinálni, másnap bejelenti hogy már nem érez irántam úgy, mint ahogy érzett, és csak lestem hogy mi van? Azt mondja már éreznem kellett volna hogy nem úgy szeret! Mondom neki hogy éreztem és rá is kérdeztem, tagadtad mindig! Plusz egyik nap megbeszéljük vidáman a találkozást másnap meg már nem érzi azt amit? Plusz bejelentette hogy egy ideje van valakije. Aztán a szakítás alatt manipulálni akart még. En úgy érzem magam,mintha az egész kapcsolat az agymosásomra alapult volna, és ez csak most kezdett el összeállni, és hirtelen emlékbetöréseim vannak, mint amikor valakit trauma ért. A sok módszeres manipuláció okozhatja ezt az érzést?
2022. márc. 25. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen okozhatja. Keress fel egy szakembert.
2022. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltak szakításaim, de ez most valahogy leirni sem tudom mit érzek. Olyan sokkban vagyok, hogy azt sem tudom mi történt, az agyam képtelen feldolgozni.
2022. márc. 25. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál a pasidról. Mintha a féreg exemmel jártál volna. 2 éve vége a féreggel, de még mindig napi szinten eszembe jut és elkap a gyűlölet, annyira egy szemét aljadék volt. Mielőtt jönnének a "jaj" kommentek, nem az a bajom, hogy szakított velem, hanem amiket művelt, ahogyan szakított és a hátam mögötti hazudozásai egyéb aljas dolgai...
2022. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok én is, bár gyűlöletet nem érzek, de amikor szakított azt mondta így sorrendben, egy mondatban: Bocsáss meg, gyűlőlj, ne mondj semmit, zúdits rám mindent! A kapcsolat alatt milliószor kaptam tőle rövid idő alatt ellentétes információkat.
2022. márc. 25. 17:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy tovább már nem akarja eltorzítani a valóságészlelésem. Azaz módszeresen manipulált. Nagyon rosszul érzem magam.
2022. márc. 25. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy ghosztingolast nem tudok kiheverni. Szó nélkül eltűnt az életemből. Ez nagyon szemét, aljas húzás volt így. Mégis napi szinten gondolok rá másfél év után is.
2022. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is nagyon rossz érzés, sajnálom.
2022. márc. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!