Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet hogy vannak jobb...

Hogy lehet hogy vannak jobb napjaim?

Figyelt kérdés

Van amikor egész jól vagyok,(egyébként depressziós vagyok)

annyira hogy néha el is felejtem hogy beteg vagyok, viszont általában estefelé nagyon rossz kedvem lesz.. Annyira hogy ilyenkor legszívesebben véget vetnék az életemnek. A másik még hogy ha keveset pihenek, mert mondjuk korán kelek, aznap nagyon rosszul vagyok egész nap. Ha pedig sokat alszok, másnap egész jól érzem magam. Most nagyon pocsékul vagyok, de szerintem nemsokára fekszem is le, hátha reggelre jobban leszek újra. De ez nagyon rossz hogy ennyire nagyon rosszul vagyok fáradtan. Most is olyan rosszul vagyok hogy ki tudnám nyírni magam.



2022. márc. 25. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne fordulni vele.
2022. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes és normális, hogy jobban vagy, amikor eleget pihensz. Az alvás, a pihenés fontos a szervezetnek.
2022. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Logikus ha tudsz pihenni akkor jobban érzed magad.
2022. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!