Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek csak a jobb napjaim,...

Róbert dávid kérdése:

Ezek csak a jobb napjaim, vagy tüneti remisszió?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy paranoid skizofrénával diagnosztizálnak,és enyhe depresszióval de az utóbbi 8 napba jól érzem magam a börőmben.szedek rá gyógyszereket is. ezek lennének

amitrex 800mg

rivotril 3 mg

scippa 20mg

Aricogan 15mg

Az aripriprazolt 1 napja szedem,nemtudom nem kéne még semmit éreznem tőle.tényleg okoz alvászavart? Elötte nem voltam túl jól,szorongtam,egész nap az ágyban feküdtem szinte mikor hogyan. ez az állapot elfog múlni vagy így marad? mindenkinek vannak rosszab és jobb napjai,még az egészséges embereknek is. :) Mikor rosszabul vagyok nyomottab is vagyok és hangokat is hallok néha. 29/F



2020. febr. 1. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyelőre örülj neki, hogy jobban vagy. Szedd tovább a gyógyszereidet, és menj sétálni ebbena szép tavaszias időben!

Írj naplót, hogy ha megint nehezebb szakasz jön, elolvashasd, és emlékeztessen rá, hogy ez újra el fog múlni, ahogyan mostanra is elmúlt és lám, képes vagy jól érezni magadat.

2020. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!