Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem bírom a...

Mit csináljak, ha nem bírom a "nem várt egészségügyi terheket"?

Figyelt kérdés

Általában az egészségügyi dolgokkal vagyok így. Ha jön valami EÜ gond, azonnal összeomlok. Nem komoly dolgokról van szó.


Pl. most egyik fogam szórakozik pár napja, úgy tűnik nem jött össze a tömés, és gyökérkezelni kell biztosan.


Amióta jelentkezett a gond, azóta ki vagyok idegileg, semmi másra nem tudok gondolni, nyugtatót szedek.


Volt, hogy a nyakam állt be 2 hétre, akkor is teljesen magam alatt voltam idegileg, míg el nem múlt, nem tudtam ellátni a dolgaimat rendesen.


Múlt hónapban meg valami vírus talált meg, le is döntött pár napra, de mentálisan teljesen leépültem és alig tudtam helyre jönni, amikor a betegség már rég elmúlt.


30/F


2022. márc. 26. 11:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg azt se értem, hogy nekem mindig van valami gond, mintha tápos lennék, pedig sportolok és egészségesen étkezem, ezért ez is feszültséget okoz.
2022. márc. 26. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
És ki és mire írja fel neked a nyugtatót? Háziorvos hisztire? Így aztán pláne kikészíted magad. Pedig 30 fölött jobb ha hozzá szoksz, hogy változik a tested. Egyelőre kisebb fogproblémák, aztán később lesznek komolyabbak... Ez az élet rendje, hiába szeded kilóra a nyugtatót ezen nem tudsz változtatni. Az egyetlen megoldás, ha megszokod.
2022. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, de ez nem oldja meg a gondomat.


Kb.1 hét lesz mire összeszedem magam és be merek jelentkezni, az előző kezelésekre hónapok kellettek, nyugtatókkal bírtam csak ki.


Ma egésznap gyomorgörcsöm van és a napom is elment, nem tudom leállítani az agyamat....

2022. márc. 26. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!