Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeres-ként hol lehetne...

Aspergeres-ként hol lehetne olyanokkal barátkozni, akiknek hasonló az érdeklődési területük mint az enyém?

Figyelt kérdés

Eléggé szűk, viszont nagyon erős érdeklődési köreim vannak.

Szívesen ismerkednék olyanokkal akiknek szintén ugyanaz a hobbijuk mint nekem.


Van esetleg ilyenre valahol szerintetek lehetőség?



2022. márc. 26. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mik az érdeklődési köreid?
2022. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az érdeklődési körödtől függ.

Számodra amúgy ez pontosan, hogy zajlana? Mármint ez a "baráti" beszélgetés? Te beszélnél egyoldalúan a másik jelenlétében, csak hogy úgy tűnjön, mint egy baráti dumálás, vagy tudsz figyelni a másikra úgy, hogy őszintén érdekel is, hogy mit mond az adott témádban?

2022. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Igen, mik az érdeklődési köreid?
2022. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Skacok, aligha fogja megírni. Nyilván titkos. Így túl sok hasznos választ se kap a kérdésére.
2022. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért nem írom meg, mert személyesen szeretnék barátkozni és nem online.


Határon túli magyar vagyok és szerintem itt főleg anyaországiak vannak, nem?

2022. márc. 31. 23:38
 6/13 anonim válasza:
63%
Még szerencse hogy ezt az elhanyagolható kikötést sem írtad bele a kérdésedbe
2022. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
De ha megírnád őket, talán tudnánk helyet ajánlani, ahol könnyebben menne?
2022. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem értitek, hogy az autizmussal élők sajátos világát nehéz kibontani?!

Én pl azt nem vágom, hogy egy autizmussal élő bár mondja:"szeretnék barátokat", de ezt az ő értelmezése szerint szeretné?! Az autizmussal élők mit éreznek egy barát iránt? Egyszer kifejthetné egy autista, mert akiket eddig láttam, azok totál egyoldalúak voltak az emberekkel, és nem tudtak neurotipikus értelemben barátkozni, beszélgetni egy témáról, inkább csak ők beszéltek, és kizárták a másik mondandóját... De lehet, hogy van olyan auti, aki képes reciprok szoci interakcióra..?

2022. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

#5 Kérdező, valóban anyaországiak vannak nagyobb arányban, viszont határon túli magyarok is vannak. Több kérdés alatt hozzászóltak már. Nem vagy egyedül, az biztos.

Kezdő lépésként tök jó hogy kiírtad ezt a kérdést és reagáltál pár hozzászólásra. Ha tovább haladsz ezen az úton, még nagyobb eséllyel fogod tudni felvenni a kapcsolatot olyannal, akinek hasonló az érdeklődési területe mint a tiéd.

2022. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
69%
#8. Én Aspergeres vagyok, és szerintem ugyanazt érzem egy barát iránt, mint bárki más. Ugyanúgy képes vagyok érzelmekre mint bárki más. Csak máshogy fejezem ki őket. Ha szeretnéd és érdekel, beszélhetünk privátban.
2022. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!