Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni?

Meg akarok halni?

Figyelt kérdés
Sokszor voltak öngyilkossági gondolataim és most is vannak ez ellen mit lehet tenni? Egyszerűen hiába próbálom leküzdeni nem megy.. Mindig eluralkodik rajtam a reménytelenség érzés és az előbb is a kést a nyakamhoz tettem meg is vágtam kicsit de végül nem tettem meg..

2022. márc. 26. 16:56
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Más emberek anyagiak (pénz) miatt vagy családi problémák miatt lesznek öngyilkosok de nekem nincs semmi problémám mégis a halálon jár az agyam egyfojtába.. lehet hogy megőrültem?
2022. márc. 26. 17:31
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Van barátnőd?
2022. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#10 hát lassan de biztosan haladok
2022. márc. 26. 17:43
 14/34 A kérdező kommentje:
#12 nincs de nem hiszem hogy emiatt lennék ilyen 😃
2022. márc. 26. 17:46
 15/34 anonim ***** válasza:
62%
Keress pszichoterapeutát, aki teljes mértékben terápiát folytat.
2022. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Majd valamit kitalálok mert így nem lehet maradni..
2022. márc. 26. 18:02
 17/34 anonim ***** válasza:
54%

Ha lelkileg ramatyul érzed magad annak ellenére is, hogy amúgy mindened megvan amit szeretnél, és már szedsz antidepresszánst, akkor menj vissza a dokihoz, és kérj másik antidepit.

Mindenkinek más és más gyógyszer jön be. Nekem a Paroxat ami használ.


Nem őrültél meg. A depresszió egy valós, súlyos agyi betegség. Akik nem szenvednek benne, azok nem értik, hogy van amin csak beszélgetés nem segít. Ha az agyi kémia nincs a helyén, akkor az mindenféle "szép" mentális betegséget tud szülni.

Pl: a cukorbetegek szervezete nem termel inzulint, vagy rezisztens rá. A depressziós embernek meg nem termel elég szerotonint a szervezete. Ennyi az egész.

2022. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Remélem szóltál az orvosodnak, hogy nem hat a gyógyszer. Több féle gyógyszer van, azokat mind ki kell próbálni, a legutolsó eset pedig az elektrokonvulzív terápia.
2022. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 hgwell ***** válasza:
0%

Egyensúlyt vesztettel.kicsuszott a balansz.palankra ugrasz pocre indulsz gyorsan kerulgeted a hazat es nincs ami visszatart hogy ezt megcsinaljad.ismeros.pukkanomotoros lukkoncentratum a megoldas.ingyen kaphato minden spah uzletben. Mentolos epres dinnyes le ne huzd a tehen ingjet! Ejnye te gyermek. Fel kellene nolnod mar vegre nem gondolod? En is torkomra szedtem utoljara.beragadtam a palankba es ott logtam 3napot de nem szedett le onnan senki sem volt aki orditott de beszorult a kezem is es nem tudtam kivenni a fulhallgatot, hogy halljam mit akar mondani meg forgolodni sem tudtam aztan az eso is eleredt de addigra lemerult az mp3 es nem lattak hogy sirok meg esobe mindenki hallottam csak rohan haza el ne azzon. A csavokat mar hallottam hogy ordit de mar akkor masnap kelt fel a nap es rajottem a szomszed az aki be van rugva es otthon nezi az olimpiat a teveben.

Mire nagy nehezen a viztol kiugrott az egyik csavar 2 nap mulva es leestem de nem emlekszem semmire mert allitolag 1 napig eszmeletlen voltam. Amikor felkeltem a szomszed dobta ki a sorosuveget es ugy fejbe vert , hogy a korhazban ebredtem 1 szal szoknyaban.mellesleg ugye ferfi vagyok.eleg erdekes volt az eset.

Ennek mar 62 éve. Nyugdijat nem kapok...nem dolgoztam sosem..nem tudtam mert vigyazni kellet a szomszed hazara es akarhanyszor a palankra dobott mindig titkolnom kellett.

Te ne legyel buta. Masz jo magasra es kezd el hangosan orditani ahol nem hallja senki de te hallod a mentok szirenajat es majd az nyugtat le hohy olyan magasra sosem ernek fel meg nem is halljak mit orditasz es meg a szomszedod tevejet is lathatod ugy hogy nem hallod mit ordibal csak ugral ossze vissza meg mutogat a televizionak. Legyél bátor az en pszichologusom ezt vallotta miutan bementem hozza es azota friss levegot akarok csak venni. Gyogyszerre sincs szuksegem mar....

2022. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 hgwell ***** válasza:
0%
Azt elfeledtem mondani, hogy a szomszedom a pszichoogus.
2022. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!